RE: Miminka – srpen 2011

5.9.2011 (15:43) #883080 AnonymHost Já mám kočárek francouzský od firmy Looping a také jsem spokojená. Kostra je možná větší (i po složení), ale do obou aut se vejde a korbička také. Krásně se s ním manipuluje. Kolečka nafukovací nemáme, ale drkotá to jen na jedné polní cestě, kudy si to zkracuji do obchodu, malému se […]

#883080
Anonym
Host

Já mám kočárek francouzský od firmy Looping a také jsem spokojená. Kostra je možná větší (i po složení), ale do obou aut se vejde a korbička také. Krásně se s ním manipuluje. Kolečka nafukovací nemáme, ale drkotá to jen na jedné polní cestě, kudy si to zkracuji do obchodu, malému se sice u toho třesou tvářičky ale zatím neprotestoval a to už jsme tamtudy jeli mockrát. Má velmi prostorný košík, tak tam dám všechno co nakoupím (ale basa piv se tam vejde 🙂 ).
Komu se poštěstí, že jeho prťous bude spát v kuse 7-8h, tak si to holky užívejte, ještě to neznamená, že se z toho stalo pravidlo 😛 na to je moc brzy. Nám takhle Maxík spal 4 noci za sebou (a já každé ráno děkovala bohu za další naspanou noc a nabrané síly) a teď má zase pár nocí dost šílených. Večer usne brzy (mezi 19-20h) a spí tak do jedné, do dvou, pak ho nakrmím a pak začne tóčo. Usne u prsa, ale po položení do postýlky začne hrozně plakat, tak ho zase vezmu, ať může manžel spát. Někdy to pomůže a za chvilku ho můžu zase uložit, ale na dnešek ne. Takže to dopadlo tak, že jsem si podložila hlavu a trup, abych ležela v jakémsi pololeže-polosedě, malý mi chrněl na prsou (bez jediného pípnutí!!!). Spali jsme takhle hodinu, pak jsem se vzbudila, že ho dám do postýlky, zase řev, tak jsem ho tentokrát položila vedle sebe do postele, za malou chvilku usnul a spal takhle dvě hodiny až do manželova budíku v 6h. Tak jsem ho při té příležitosti hned nakojila, aby bylo další kojení tak v 8.30 a mohli jsme jet v 9.30 z baráku (s autem na technickou). Časově to vyšlo super, stihla jsem všechno v klidu a bez stresu – nasnídat se, umýt se, připravit mu věci, všechno dopředu nanosit do auta (kočárek atd.), kojila jsem v 8.55h (15minut) a nakonec jsme vyjížděli v 9.24h. Jsem přesvědčená, že ten noční pláč je kvůli tomu, jak hltá mléko a pak ho bolí bříško. Když ho před kojením přebaluji, tak se směje a má velmi dobrou náladu, po nakojení je to děs běs.
S podložením postýlky neporadím, protože manžel jí prozatímně podložil polystyrenovými krychlemi o výšce 9cm (postýlka měří 120cm a tohle vyvýšení je tak akorát, blinkání se snížilo asi o 90%). To prozatímní vypodložení trvá už několik dní a manžel se neustále opírá o postýlku, když si jde popovídat s Maxíkem, a tak se postýlka postupně do polystyrenu boří 😀 😀 😀 Na druhou stranu se ta postýlka po polystyrenu nesmýká jako by to bylo třeba na dřevěných kostkách.
Asi se mi zase rozjelo víc mlíko, protože mi z levého prsa zase začalo stříkat a náš čumáček se na začátku kojení zase topí :S Za noc se promáčí prací vložka do podprsenky i podprsenka.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist