RE: Miminka – srpen 2011

5.8.2011 (13:52) #882760 m MarkétaRegistrovaný uživatel Máňo, to by bylo fajn, kdyby to špinění znamenalo, že by to třeba už o víkendu mohlo dopadnout 🙂 . Včera jsem to říkala mámě, a ona že když čekala mě, taky po prohlídce začala slabě krvácet a druhý den jsem se narodila…no tak uvidíme. Leni, já bych dnes […]

#882760
m Markéta
Registrovaný uživatel

Máňo, to by bylo fajn, kdyby to špinění znamenalo, že by to třeba už o víkendu mohlo dopadnout 🙂 . Včera jsem to říkala mámě, a ona že když čekala mě, taky po prohlídce začala slabě krvácet a druhý den jsem se narodila…no tak uvidíme.

Leni, já bych dnes asi možná taky zkusila horkou vannu, třeba to toho našeho lenocha nakopne 😛 .
Přítel mu včera začal říkat lenochu, protože se mu nechce na svět 😀 . Tak jsem říkala, že by mu ten klid a pohoda mohla zůstat i po porodu, abychom měli hodného andílka 😛 .

Nerada bych, aby mi porod v úterý vyvolávali (jak už je naplánovnáno), radši bych, aby to proběhlo spontálně, pomalu a samo…nejhorší je, že to člověk nemůže nijak ovlivnit a ani neví, jak to dole aktuálně vypadá…jestli se to „hejbe“ nebo ne 🙂 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist