RE: Miminka – srpen 2011

20.1.2011 (10:29) #881261 m MarkétaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, 2 dny jsem se tady nemohla ukázat a koukám, jak jste se všechny rozepsaly.Já se ještě vrátím k tématu byty. My jsme taky koupili byt 3+1, tak o pokojíček máme vystaráno, ale teď momentálně je z něj tak tošku tělocvična a sklad 🙂 . V okolí máme […]

#881261
m Markéta
Registrovaný uživatel

Ahoj holky, 2 dny jsem se tady nemohla ukázat a koukám, jak jste se všechny rozepsaly.
Já se ještě vrátím k tématu byty. My jsme taky koupili byt 3+1, tak o pokojíček máme vystaráno, ale teď momentálně je z něj tak tošku tělocvična a sklad 🙂 . V okolí máme hned dva parky, jeden menší a druhý velký, kde je i sporotoviště, in-line dráha, aguapark, takže super vyžití pro dětičky.
To focení jsem taky zvažovala, ale až bude bříško větší, ale ne úplně obrovské, takže tak 6.-7. měsíc a jelikož je přítel fotograf, tak si s tím vyhrajem 🙂 .
Jinak jsem byla v úterý v gennetu na těch testech, tak nám všechny vyšly skvěle, prcek je naprosto v pořádku, už má 5,2cm, což přesně odpovídá termínu, v úterý jsem měla 12+0, dnes 12+2 a dle MS mám termín 2.8. a dle tohoto UTZ mám termín 3.8. takže minimální odchylka, prcek roste tak, jak má.
Byla jsem ale překvapená z toho, co všechno na tom přístroji dokáží změřit, je toho šíleně moc, poslechli jsme si i tlukot srdíčka, paní doktorka měla prcka na UTZ okolo 20min. Ze začtku byl klidný, ale po 15min tam sebou začal šít, přestalo se mu to bzučení líbil, dělal tam skoro kotrmelce, jednou se k nám otočil zády, pak na nás vyšpulil zadeček 😀 , no nasmáli jsme se.
Přítel viděl prďolku poprvé a jen zíral a z hluboka dýchal, byl to pro něj úplně nový zážitek, takže na to koukal jako na zjevení, ale je rád, že je prcek naprosto v pořádku a pak mi říkal, že ani s ničím jiným nepočítal 😀 .
Tak přeji hezký bílý pracovní den, tady v Praze už svítí sluníčko.
Markét

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist