RE: Porod

17.2.2012 (22:26) #843672 p PeťulaRegistrovaný uživatel pklaaro,asi už jsi porodila,ale někde jsem četla rozhovor s doktorem,že nezáleží jestli má či nemá žena úzkou pánev,že jde nacísařský řez.Záleží to na to jak se prý roztahuje.A že mimčo je hlavičkou nahoře,tak to jsem měla strach také,ale otočilo se.Kamrádka čekala dvojčata a rodila je normálně.Nejdříve porodila chlapečka ten […]

#843672
p Peťula
Registrovaný uživatel

pklaaro,asi už jsi porodila,ale někde jsem četla rozhovor s doktorem,že nezáleží jestli má či nemá žena úzkou pánev,že jde nacísařský řez.Záleží to na to jak se prý roztahuje.
A že mimčo je hlavičkou nahoře,tak to jsem měla strach také,ale otočilo se.Kamrádka čekala dvojčata a rodila je normálně.Nejdříve porodila chlapečka ten byl hlavou dolů a holčička byla hlavičkou nahoru tak se rozhodli,že udělají honem císaře,ale malá jak se jí tam udělalo místo(brácha vypadl)tak se otočila a narodila se přirozeně.

Před třemi měsíci jsem psala o hrozném zážitku z porodu císařským řezem,tak do teď nemůžu překonat to selhání.Jizva se zahojila,ale břicho mám jak v 5měsíci a to mě za všeho nejvíc trápí.Nechci držet nějakou dietu,protože stále kojím a to by se přeneslo na dítě-že by strádalo.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist