RE: Porod v září?

9.8.2011 (9:55) #886668 f VerunkaRegistrovaný uživatel Dobré ráničko,tak včera jsem přes slzičky koukala na monitor kvůli Bonduelce a dneska mám otevřenou pusu do kořán kvůli Kati 😀 Téda Kati tak to je teda gól 😀 Tak gratuluji k holčičce 😛 😀 Né, že bych se ti smála to né, ale věřím že to musí být […]

#886668
f Verunka
Registrovaný uživatel

Dobré ráničko,
tak včera jsem přes slzičky koukala na monitor kvůli Bonduelce a dneska mám otevřenou pusu do kořán kvůli Kati 😀
Téda Kati tak to je teda gól 😀 Tak gratuluji k holčičce 😛 😀 Né, že bych se ti smála to né, ale věřím že to musí být pěkný šok. Ale zas na druhou stranu, buď ráda, že ses to dozvěděla aspoň 5 týdnu před porodem, než když by ti pak na sále řekli: „Ták maminko, máte nádhernou holčičku“ :O to by byl šok.
Takže narychlo vybírat jméno pro holčičku, co? Nebo už máte nějaké vybrané? V takový scénař doufá moje mamča, on si strašně přála vnučku, když už má jednoho vnoučka. No kdyby se to stalo u nás, tak bych mohla celou výbavičku v podstatě dát na půdu bo máme všechno modré po mém synovečkovi.
Tak vám držím palečky ať si rychle zvyknete na to, že budete mít krásnou princezničku 😀
Už se mi trošku svírá žaludek, dneska máme poradnu. Těším se tam, ale mám strach, jak dopadly testy na ten bacil, snad ho mít nebudem :S Večer určitě dám vědět, jak jsme dopadli.
Tak se mějte hezky, užívejte sluníčka, tady je úplně modrá vymetená obloha bez mráčku, takže papa

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist