RE: Porod v září?

7.3.2011 (9:40) #885599 b bonduelleRegistrovaný uživatel Ahojky těhulky,jaký jste měly víkend? Já tak napůl. V sobotu to byla paráda. Byli jsme na návštěvě u příbuzných. Mají malého 6-ti měsíčního klučíka. Byli jsme s ním na procházce a byl mi svěřen kočárek, takže jsem si to krásně užila. Akorát mě ta procházka trochu unavila, ale bylo […]

#885599
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Ahojky těhulky,
jaký jste měly víkend? Já tak napůl. V sobotu to byla paráda. Byli jsme na návštěvě u příbuzných. Mají malého 6-ti měsíčního klučíka. Byli jsme s ním na procházce a byl mi svěřen kočárek, takže jsem si to krásně užila. Akorát mě ta procházka trochu unavila, ale bylo moc krásně. Nikdo ještě neví, že jsem těhotná, ale ani to neprasklo, protože mi bylo moc dobře 😀 .
Za to neděle. To jsem se probudila s bolestí hlavy a celý den se mi motala. Už mi teda není tak špatně od žaludku, ale včera jsem byla jak po flámu +o( . Za celý den jsem uvařila oběd, který mi teda děsně smrděl a vyprala jednu pračku. Pak už jsem se jenom válela v posteli.
A s tím bolením. Já mám bolesti jako na MS taky, ty mě nechávají docela v klidu, doktorka mi vysvětlila, že je to úplně normální, že je to tím, jak se zvětšuje děloha. Ale trochu mě vyděsí, když mě v bříšku píchne třeba když kýchnu nebo se chci víc vysmrkat. Není to často, ale občas se mi to stane. Ještě než jsem věděla, že jsem vůbec těhotná, mě třeba v noci při otáčení z boku na bok taky tak píchlo po straně břícha, ale to už naštěstí přešlo. Možná je to i tím, že se teď otáčím daleko pomaleji.
Na kočárky jsem koukala jen tak zběžně na netu, ale moc jasno v nich teda nemám. Chtěla bych určitě 4kolku s velkýma kolama a ty přední aby byly otočný. to jsem si vyzkoušela v sobotu. Jezdili jsme po dost nerovném terénu a kočárek byl super stabilní a jel skoro sám. Žádné problémy se zatáčením. A taky bych chtěla co největší tu hlubokou korbičku. Jinak ve značkách se vůbec nevyznám.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist