RE: Porod v září?

21.4.2011 (15:35) #885988 f VerunkaRegistrovaný uživatel Vycházky mám od 14 – 18 hod. Je to naprd, někdy bych potřebovala jít někam ráno a nemůžu. Nechápu proč ty těhulky to maj tak omezený :@ Je tolik těhulek, které nemůžou vykonávat svoji práci a musí jít na nemocenskou a pak ještě na to doplatí. Chápu že když […]

#885988
f Verunka
Registrovaný uživatel

Vycházky mám od 14 – 18 hod. Je to naprd, někdy bych potřebovala jít někam ráno a nemůžu. Nechápu proč ty těhulky to maj tak omezený :@ Je tolik těhulek, které nemůžou vykonávat svoji práci a musí jít na nemocenskou a pak ještě na to doplatí.
Chápu že když máš nějaký problém a jdeš na nemocenskou tak, že ti třeba ze začátku nedaj vycházky ale potom až už je to ok, tak by je mohli zrušit. Stejně když ti bude zle, už vidím, že někde budeš trajdat po městě. Já jsem třeba ten první měsíc neměla žádné vycházky, taky jsem vypadala jak smrtka a potom už jsem měla aspoň ty 4 hod. ale je to naprd.
Bojím se jít i na zahradu bo co když přijde kontrola, že?? A to chodí i několikrát za těhu, mám spoustu kamarádek, které mi to potvrdily, takže je to fakt naprd. Aspoň že přes to léto už budem mít nějaký to volno. Teda přesně nevím jak se to přesně chodí z té nemocenské ale myslím že nějak 6-8 tydnu??
Ale ono s těma vycházkama to záleží na tom dr. tř. jak jsme byli v té Olomouci na genetiku, tak tam dr. zrovna dával nemocenskou a samozřejmě neomezený vycházky, takže ta paní to má úplně v klidu a to byla v kanclu, bo tu sesternu měli tak blbě, že to všichni slyší, co ti ta sestra říká.
A ty máš jak vycházky??
Neboj teď určitě hezky nebude, teda aspoň ne na koupání. Já myslím, že to teplo přijde tak v polovině června.
No tak to tě lituji s alergii, synoveček, ten je taky alergik a ten když přijde, ten má tak červený oči, chudáček malinký. Ale třeba teď to budeš snášet líp. Mě totiž přijde, že jak jsem těhu, tak lépe snáším bolest. Tř. jsem dělala na večeři tousty a já pako si držím ruku z boku toustovače a nic až po chvilce jsem zjistila, že se mi ruka spálila, ale už bylo pozdě, takže jsem tam měla puchýře a pořád se to ne a ne zahojit. A to už to mám víc jak 14 dní… Ale ono asi alergii moc neovlivníš, co? *-)
A neboj aj na endok. dopadneš dobře. Jsem aj trošku ráda, že čekáme kluka, bo kdyby to byla holčička, určitě by to po mě zdědila a kdyby chuderka měla kvůli té štítné žláze takové problémy jako já, to bych fakt nerada. Přece jen když to bude kluk, tak by se ho to nemuselo tolik dotknout, ale i on s tím může mít problémy, ale tak snad ne. Musíme myslet pozitivně 😀

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist