RE: Porod v září?

21.4.2011 (15:51) #885989 b bonduelleRegistrovaný uživatel Tak to máš ještě dobrý. Mě zatím doktorka napsala vycházky od 9:00-11:00. Což je děs. Tak v 9:00 se teprve vyhrabu z postele a i když jsem jela o víkendu s manželem jen na nákup, tak jsem to stejně přešvihla. Jedna spolužačka ze střední když byla těhotná, tak taky […]

#885989
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Tak to máš ještě dobrý. Mě zatím doktorka napsala vycházky od 9:00-11:00. Což je děs. Tak v 9:00 se teprve vyhrabu z postele a i když jsem jela o víkendu s manželem jen na nákup, tak jsem to stejně přešvihla. Jedna spolužačka ze střední když byla těhotná, tak taky měla vycházky od 8:00 do 20:00, což je vlastně neomezeně. Někdo říká, že těhotným kontrola nechodí, ale na to já se spoléhat nechci a ani tomu nevěřím. Přeci jenom i těch pár korun za nemocenskou je lepší než nic.
Naše dítě tu štítku asi zdědí. Má k tomu 100% předpoklady. Já mám nefunkční a manžel má zase hyperfunkční, takže jen zbývá koho si vybere. I když třeba se stane zázrak a bude zdravé. Ale jestli ho za celý život potká jen ta šítná žáláza, tak budu ráda. Když se to léčí, tak se s tím dá úplně v pohodě žít 😀 .
Alergii mám od mala, ale čím jsem starší, tím je to lepší. Třeba oči už mě vůbec netrápí. Jen nárazově kýchám a smrkám, ale chci zjistit co je lepší pro miminko.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist