RE: potrebuji radu od skusenych

2.2.2011 (11:13) #891628 AnonymHost Teď si tu připadám jak nějaká semetrika,co jen komanduje,ale v některý diskuzi jsem psali,že když někdo nebere antikoncepci ať se pak nedíví,že otěhotní a Šárka nepíše,že brala či nebrala antikoncepci.Jestli brala tak to promiň stát se to může a stává se to a za to nemůžeš,ale jestli nebrala tak to je […]

#891628
Anonym
Host

Teď si tu připadám jak nějaká semetrika,co jen komanduje,ale v některý diskuzi jsem psali,že když někdo nebere antikoncepci ať se pak nedíví,že otěhotní a Šárka nepíše,že brala či nebrala antikoncepci.Jestli brala tak to promiň stát se to může a stává se to a za to nemůžeš,ale jestli nebrala tak to je něco jiného.Taky píšu,že je to největší dar a za tím si stojím!!! Mám několik kamarádek které to dali pryč a každý to prožívá jinak,ale myslím si,že každýho to poznamená,někoho hodně a někoho míň.
I o přítelovi se ti musím omluvit,ale neznám ho a raději říkám ty horší věci co se může stát,to musíš probrat sama,protože život je takový.Jestli se mílím tak to budu jen ráda.
Měla jsem kamarádku a když studovala tak otěhotněla a nechala si to vzít no a když už měla práci-učila ve škole,měla krásný vztah tak chtěla mimčo-jednou potratila a po druhé v 5-6měsíci ji smetlo auto a …….konec i ona.Moje švagrová má 20letýho a 18letýho kluka a asi před 7-6lety šla na potrat a za několik měsíců si stejně pořídila benjamínka(dnes 4roky).
Je to krásný mít mimčo,ale je to i plno starostí a to že nepoletím na dovolenou na Hawai tak to mě vůbec nevadí vždyť Česká republika je taky krásná a dovolená na vodě je nádherná.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist