RE: Problémy s početím

14.3.2012 (17:29) #841466 AnonymHost Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o vyplnění dotazníku, který je součástí praktické části mé bakalářské práce zabývající se vlivem nedobrovolné bezdětnosti (neplodnosti, poruchy plodnosti) na sociální vztahy jedince (vztahy s rodinou, partnerem/partnerkou, přáteli). Dotazník je zcela anonymní, proto nikde neuvádějte své osobní údaje. Zjištěné informace použiji pro výše […]

#841466
Anonym
Host

Dobrý den,

obracím se na Vás s žádostí o vyplnění dotazníku, který je součástí praktické části mé bakalářské práce zabývající se vlivem nedobrovolné bezdětnosti (neplodnosti, poruchy plodnosti) na sociální vztahy jedince (vztahy s rodinou, partnerem/partnerkou, přáteli).

Dotazník je zcela anonymní, proto nikde neuvádějte své osobní údaje. Zjištěné informace použiji pro výše zmíněné výzkumné účely.

Dotazník je určen mužům (ženatým nebo majícím partnerku) a ženám (vdaným nebo majícím partnera) od 18-ti let:
a) kteří nemohou mít dítě přirozenou cestou
b) kteří mají partnera/partnerku, který/á nemůže mít dítě přirozenou cestou

Jelikož tento web navštěvují spíše ženy, byla bych Vám vděčná, pokud byste oslovili i Vaše partnery, zda by byli ochotni mi tento dotazník vyplnit. Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Děkuji za Vaši spolupráci.

Monika Rejlová

Pro vyplnění dotazníku klikněte na tento odkaz: http://vliv-neplodnosti-na-socialni.vyplnto.cz

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist