RE: Prosinec 2011

22.6.2011 (10:47) #890601 k krystof123Registrovaný uživatel Nazdárek holky,nazdárek Barci, vítej u nás. 21let je krásný věk, to jsem čekala svou první dceru. Dnes už je tak velká a vyspělá, je jí 11,5let, ale vypadá na 14let a to se nějak nemaluje, ani nedělá starší. Hrozně rychle ty děti rostou.Terko, jsem ráda, že se už cítíš […]

#890601
k krystof123
Registrovaný uživatel

Nazdárek holky,
nazdárek Barci, vítej u nás. 21let je krásný věk, to jsem čekala svou první dceru. Dnes už je tak velká a vyspělá, je jí 11,5let, ale vypadá na 14let a to se nějak nemaluje, ani nedělá starší. Hrozně rychle ty děti rostou.
Terko, jsem ráda, že se už cítíš lépe a konečně si to můžeš užívat i takhle. Já to hlásila hned. Jsme malé město, ve kterém mám i doktora a při objednávání sestřička nahlas hlásila mé jméno i to, že jsem těhotná. Vzhledem k tomu, že jsem v telefonu z ordinace slyšela i jinou pacientku, se kterou mluvila druhá sestřička a nevěděla jsem, kdo to je, tak jsem musela hlásit první já, než by se to rozneslo jinak. První dceru jsme stačili s manželem večer nahlásit rodičům a druhý den v 7hod ráno už to na mě volaly ženské v obchodě. Viděly a něco zaslechly u doktora :O . Holt tu zná každý každého a říct to jako první, jsem si nemohla nechat ujít 🙂 😀 . Navíc mě doktor hned nechal doma na neschopence, takže bych to říct stejně musela.
Jinak já mám kontrolu zítra a jsem taky trochu nervozní. Mám pocit jako by mi občas ztuhl – ztvrdl podbřišek. Nééé nějak často a každý den, ale……. . Mám i problémy se zácpou, tak to může být i tím, ale radši mu to řeknu. Doufám, že vše bude ok.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist