RE: prosinec 2012

14.5.2012 (12:54) #845257 AnonymHost To máš pravdu ty pohledy na počet dětí jsou různé. A když jich má někdo tolik, tak si kolikrát lidé myslí jaký nejsi asociál. Ale z toho co píšeš, máte hezké zázemí pro děti a můžete jim hodně dát, tak proč tolik dětí nemít, když pro ně děláte maximum. Je jasné, […]

#845257
Anonym
Host

To máš pravdu ty pohledy na počet dětí jsou různé. A když jich má někdo tolik, tak si kolikrát lidé myslí jaký nejsi asociál. Ale z toho co píšeš, máte hezké zázemí pro děti a můžete jim hodně dát, tak proč tolik dětí nemít, když pro ně děláte maximum. Je jasné, že člověk musí zvážit zda na to opravdu má nebo ne…a to po všech stránkách.
Je hezké, že děti mají tolik koníčků a zároveň mají prostor a čas pro sebe samotné. A domeček vypadá, že máte opravdu hezký a prostorný, podle popisu:-)) Děkuji za pochvalu jména.. A jak se jmenuje Tvůj prcek Vlaďko?
Jinak co se týká mne, tak je mi 34 let, bydlíme 5 let v domečku u Berouna, který opravujeme. Je to také poměrně velký domek, ale jedeme na etapy, takže zatím doděláváme 1.patro. Chystáme udělat podkroví, kde budou další pokojíčky a pak také přízemí, kde polovinu domku tvoří sklep a druhá polovina je takový „klub“ s výlezem do zahrady. Ale to vše se ještě postupně předělává. Jinak mám vystudovanou sociální práci a pak na mateřské s Bárou jsem ještě dělala VŠ , obor sociální politika. Vlastně musím říci, že za celou moji mateřskou jsem tak 1/2 roku byla opravdu doma, kdy jsem nic nedělala jinak průběžně pořád pracuji z domova. V současné době realizuji jeden projekt z Evropské unie ohledně rozvoje sociálních služeb v jedné lokalitě. Je výhoda, že se to dá takto skloubit s dětmi, protože pracuji v noci… , abych se přes den mohla věnovat dětem. Jen občas mám nějaké schůzky i přes den. Občas ještě vyučuji němčinu. Babičky máme hodně daleko, takže se musíme spoléhat jen na sebe s manželem, takže to je dobrá zkušenost. Manžel je ekonom a dělá v jedné firmě v obchodním oddělení.
Jinak Barunka jde teď v září do školy, chodí od mala na plavání – teď už do plaveckého oddílu, na zpívání, mažoretky a ve školce mají ještě angličtinu. Jonášek taky od mala plave. Mimo to, jsme také často na výletech, na kolech, odrážedle. Na zahradě máme trampolínu, tak tam rádi řádí. Barunka si moc přeje sestřičku, tak jsem zvědavá zda se to vyplní. Osobně nepatřím k těm, které mají ten jasný pocit, že tuší co se jim narodí:-)) Tak se necháme překvapit.
A co ty Vlaďko, představ se nám taky trochu:-)) Třeba Tě trošku naladíme na početnější rodinu:-)) Tak se koukám, že se umím taky rozepsat:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist