RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

14.3.2011 (10:07) #873786 AnonymHost Zeptám se asi blbě, ale už jsem tu několikrát četla o nákupu dětských punčocháčů. To je máte jako na léto po porodu? Já mám termín přelom července a srpna a i kdyby bylo trochu horší počasí, tak mi to přijde pro mimi moc, spíš to vidím na dupačky.Do venkovních bazénů v […]

#873786
Anonym
Host

Zeptám se asi blbě, ale už jsem tu několikrát četla o nákupu dětských punčocháčů. To je máte jako na léto po porodu? Já mám termín přelom července a srpna a i kdyby bylo trochu horší počasí, tak mi to přijde pro mimi moc, spíš to vidím na dupačky.
Do venkovních bazénů v létě, kde kolikrát mladé vidím ve všem jiném než v plavkách schákat do vody, tak tam bych asi návštěvu zvážila. Ale vnitřní bazény s normálním počtem návštěvníků jsou myslím v poho. Já jsem nikdy z bazénu žádné problémy nebyla a když jsem byla nedávno plavat, tak jsem si ve vodě vyloženě lebedila a musela jsem se krotit, abych uplavala jen 10 bazénů (byl to velký bazén 50m, takže celkem 500 metrů). Energie jsem měla na aspoň jednou tolik, ale bála jsem se abych to nepřepískla, když to bylo po delší pauze. Takže jsem plavala spíš pomalu a vychutávala jsem si to.
Misho, já bych spíš měla strach z malých bazénů v hotelu, protože bych nevěděla jak často kontrolují kvalitu vody. Ve velkých bazénech je to dobře hlídané. A ve whirlpoolu bývá dost teplá voda a to je ráj pro přemnožení bakterií, těm bych se raději vyhnula. Takže bych byla spíš pro chladnější vodu ve velkém bazénu. Ptala jsem se na bazén obvoďáka i gynekologa a oba mi ho vřele doporučovali a ani jeden se nezmiňoval o nějakých tamponech, mastičkách nebo olejíčcích.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist