RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

29.6.2012 (0:58) #879345 AnonymHost Misho, já snad už ani na mateřský nejsem :(. Od rána do noci sedím u PC a tahám čáry. Zítra snad to nejhorší skončí, pak budou dodělávky a ve středu tiska a odevzdáváme.Tatínek statečně hlídá, ale vidím, že už by toho celodenního hlídání nechal. Jsem moc ráda, že to zvládá. Zajímavý […]

#879345
Anonym
Host

Misho, já snad už ani na mateřský nejsem :(. Od rána do noci sedím u PC a tahám čáry. Zítra snad to nejhorší skončí, pak budou dodělávky a ve středu tiska a odevzdáváme.
Tatínek statečně hlídá, ale vidím, že už by toho celodenního hlídání nechal. Jsem moc ráda, že to zvládá. Zajímavý je, že se toho s ním malá za těch pár dní docela hodně naučila. Myslím spíš po stránce komunikace. Dnes byla schopná si říct o pití, o dudu (obojí je pro ni dudu, ale ukáže na daný předmět). A snaží se ji učit chodit :).
Včera udělali moc pěkné fotky. Eli dostala do ruky celé jablko a je z toho hromada krásných obrázků. Jak najdu čas, tak sem něco šupnu.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist