RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

22.4.2011 (18:16) #874525 AnonymHost Bonduelle, my máme také hrozně tvrdou vodu, jsme ve vápencové oblasti, takže bez calgonu bych nic nevyprala, to praní také dost prodražuje. Jogo, já si myslím že vychovávat děti k troše skromnosti a pocitu, že si musí věci i zasloužit a nespadnou mu automaticky do klína, je správná volba. Představte si, […]

#874525
Anonym
Host

Bonduelle, my máme také hrozně tvrdou vodu, jsme ve vápencové oblasti, takže bez calgonu bych nic nevyprala, to praní také dost prodražuje.
Jogo, já si myslím že vychovávat děti k troše skromnosti a pocitu, že si musí věci i zasloužit a nespadnou mu automaticky do klína, je správná volba. Představte si, že mi chodí katalog s věcmi pro děti a nejdražší věcí jsou tam botičky AIR MAX 90 od NiKE, a stojí 50euro ve velikostech 17 – 22, větší jsou za 55euro. Takhle drahé boty si kupuji pro sebe a vydrží mi aspoň 5 let, a ne tři měsíce než mi vyroste noha. Tričko a šortky Adidas s obrázkem Mickey Mouse ve velikosti 67 tam pak mají za 30 euro.
Určitě to znáte od svých známých – dítě dostane k vánocům 30 hraček a nakonec si hraje s tou nejobyčejnější a nejlevnější. Já jsem třeba pro takové ty hračky jako je Lego, něco co to dítě i něco naučí. Za to mi peněz líto nebude. Já si s Legem hrála i jako holka. Jsem teda jednoznačně pro výukové hračky.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist