RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

25.12.2011 (7:59) #877076 AnonymHost Ahoj květinky, tak já vám přeju alespoň krásný zbytek vánočních svátků:) :$ Nějak jsem to sem nezvládla, pro samý klid a pohodu jsem včera nevěděla, kam dřív skočit:P Jinak musím říct, že u nás první štědrý večer s mrňousem celkem tragédie – nějak se nám přes den chudák přetáhl a večer […]

#877076
Anonym
Host

Ahoj květinky, tak já vám přeju alespoň krásný zbytek vánočních svátků:) :$ Nějak jsem to sem nezvládla, pro samý klid a pohodu jsem včera nevěděla, kam dřív skočit:P Jinak musím říct, že u nás první štědrý večer s mrňousem celkem tragédie – nějak se nám přes den chudák přetáhl a večer jen řval a nemohl zabrat, takže štědrovečerní večeře dopadla pro něj tak, že byl řvoucí zavřen do ložnice v postýlce, abysme se mohli aspoň „v klidu“ nabaštit. Docela nahouby pocit pro mě, ale těšilo mě, že i pak se na Radovánkovi dal vyloudit úsměv a u stromečku potom konečně vytuhl:) Manžela z dárků nejvíc zaujalo malého hopsadlo, mě překvapil slušivými návleky na lýtka s bambulkama – nevím, jak na tohle došel, taková blbůstka, ale pěkná a dobrý nápad – potěšil mě:)
Mno a abych se vyjádřila k tomu, co se to psalo – chlapi – já se tomu svýmu naučila o všechno si říkat – běž vykoupat, běž přebalit, chtěla bych kytku, chtěla bych za Radovana zlatý řetízek:D No a sem tam se dočkám, že to zvládne bez říkání – zejména poslední dobou mě překvapuje. No ale taky si mu sem tam se slzičkama postěžuju, že bych si něco představovala jinak. Jo a taky jsem toho názoru, že to mrně není pro chlapy teď tak zajímavé, že se zájem zvýší, až s nimi „něco bude“.
K pampers versus huggies se vyjádřit nemůžu:) z vakcín máme Prevenar 13, že je tam toho víc.
No a abych tu osvětlila porodní příběh své kamarádky, takže, Máňo, manžel na tom vůbec žádnou zásluhu nakonec neměl, ani ta sanitka vlastně nebyla volána.. Kamarádka měla vnoci kontrakce po čtvrt hodinách, ráno jí praskla voda, tak zavolali sousedku, aby hlídala kluky, a manžel se v klidu jako u předchozích porodů vypravil pro auto, že teda jedou do porodnice. No a když se vrátil, že auto čeká dole u dveří (za cca 7min), kamarádka klečela v předsíni na zemi s maličkou v náručí:D Porod byl velmi rychlý a snadný, sousedka vlastně jen „chytala“. Drsný co??:)
Jogo, teda dvojčátka takhle brzy, to teda není úplně super, snad to doktoři zvládnou!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist