RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

10.5.2012 (23:38) #878966 AnonymHost No my dnes pro změnu usnuly zase hoodně brzo. Ted mi chodila spát až kolem 21.30 a dnes byla 20.15 naprostý tuhoš v postýlce. Bez fnukání. Tak očekávám veselou noc…. Eli se začíná poznávat (nebo tu holku, co vidí v zrcadle) … koukne na sebe do zrcadla nebo odrazu v balkonovém […]

#878966
Anonym
Host

No my dnes pro změnu usnuly zase hoodně brzo. Ted mi chodila spát až kolem 21.30 a dnes byla 20.15 naprostý tuhoš v postýlce. Bez fnukání. Tak očekávám veselou noc….

Eli se začíná poznávat (nebo tu holku, co vidí v zrcadle) … koukne na sebe do zrcadla nebo odrazu v balkonovém skle a nebo na svoji fotku na ploše PC a řve Ééénkáááá :).
Mám pocit, že všechny větší pokroky vždy přijdou tady u babičky. Jak ty pohybové, tak rozumové. V Praze soustavně žvatlá jen tátá a tady sype slabiky jednu za druhou (mama, baba, vava, dědě, káká, nenene) a snaží se opakovat, co slyší (samozřejmě, že jí to nejde, ale snaha je)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist