RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

17.4.2012 (23:20) #878772 AnonymHost Leni, tak to jste na obvodu hlavičky „přibrali“ bez centimetru jako my. Důležité je, aby se obvod zvyšoval aspoň o trošičku neustále, kdyby se nezvětšoval, tak by to mohlo znamenat uzavření fontanely.Manžela jsem nemusela přemlouvat, pod pohrůžkou fyzického násilí dobrovolně souhlasil 😀 😀 😀 Dělám si legraci, neměl proti tomu nic. […]

#878772
Anonym
Host

Leni, tak to jste na obvodu hlavičky „přibrali“ bez centimetru jako my. Důležité je, aby se obvod zvyšoval aspoň o trošičku neustále, kdyby se nezvětšoval, tak by to mohlo znamenat uzavření fontanely.
Manžela jsem nemusela přemlouvat, pod pohrůžkou fyzického násilí dobrovolně souhlasil 😀 😀 😀 Dělám si legraci, neměl proti tomu nic. Asi bude nejlepší, když mi napíšete na email trinity62@seznam.cz a vyměníme si telefonní čísla a já bych se vám pak z Čech ozvala, kdy se mi to bude hodit. Je mi jasné, že můžete mít zrovna v plánu něco jiného, ale i kdyby přišla jen jedna z vás, tak to bude fajn. Bohužel Raduš a Kačka jsou asi ze hry. Nepamatuji si, odkud je Bondi… Takže kdo chce, tak ať mi napíše.
Misho, objednávka z lékárny mě už napadla, zítra jdu k zubaři, lékárna je hned vedle, tak to zkusím. Ale moc nadějí si nedělám, tady to funguje trochu jinak. Ale UM mi objednali, když jsem ho po příchodu z porodnice potřebovala jako rezervu, kdyby kojení nešlo.
Náš dnešní jídelníček: snídaně – 35 ml UM + dokojení, svačina – jogurt cca 175g (a jedl by dál), cucnutí šťávy, oběd – 240g masozeleniny (kupovaná, s rybou), cucnutí šťávy, svačina – 100 ml UM namixováno s 130g banánu a jahod, večeře – kaše z 180 ml vody, kupodivu snědana celá. Kvůli návštěvě kadeřnice bylo rozhozené spaní, takže vypadla druhá odpolední svačina, ale nahradila jsem jí kojením po 18h, sice to nebylo kdoví jak dlouhé pití, ale pil celkem intenzivně. To proti Eli jí jak otesánek.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist