RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

12.4.2012 (16:09) #878702 v vcelka_13265Registrovaný uživatel Bondí asi je tu teď nuda, protože se dětičky začínají zdatně pohybovat a mamky nestíhají být u PC Teda tak je to aspoň u mě. Stázka je rychlá jak blesk, tak musím mít oči na vrch hlavy furt. Hlídat jí a Viky, navíc když jsou obě v jiném pokoji, […]

#878702
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

Bondí asi je tu teď nuda, protože se dětičky začínají zdatně pohybovat a mamky nestíhají být u PC Teda tak je to aspoň u mě. Stázka je rychlá jak blesk, tak musím mít oči na vrch hlavy furt. Hlídat jí a Viky, navíc když jsou obě v jiném pokoji, to je už opravdu náročné.
My jdeme za chvíli odevzdat přihlášky do školky tak jsem na to zvědavá. Ráno jsem chtěla jít udělat holkám pasy, ale hrozně lilo a pak ve zprávách říkali že je teď na pasovkách nátřesk jak se děti nechtějí fotit, že je to nadlouho. No to sem nadšená.
My byli plavat včera a Stázka byla úžasná a ohromně jí to bavilo. Viky už plave sama, skáče šipku, ve vodě je ve svém živlu. Byla bych ráda kdyby jim ten zájem o sport vydržel.
Jo a dneska slavíme úspěch. Stázka vypila z lahve 10ml, no pro někoho málo ale pro mě je to konečně úspěch že bere snad na milost lahev.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist