RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

30.12.2010 (13:52) #872811 v vcelka_13265Registrovaný uživatel Ahoj holky,tak jsem zpět z hor, bylo tam krásně jen kdyby tam nebyla celá manželova rodina a neradili furt co máme/nemáme dělat a jak vychovávat dceru. UFF ještě že už sem doma.Dneska jsem byla na kontrole tak pláváček se má k světu, srdíčko buší, velikost je prej přesně, jen […]

#872811
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,
tak jsem zpět z hor, bylo tam krásně jen kdyby tam nebyla celá manželova rodina a neradili furt co máme/nemáme dělat a jak vychovávat dceru. UFF ještě že už sem doma.
Dneska jsem byla na kontrole tak pláváček se má k světu, srdíčko buší, velikost je prej přesně, jen nevim kolik, no sem střevo. Už mám i průkazku.
Jak jste tu psali s těme vyšetřeníma u dr. tak všechny možný chtěj až v porodnici, takže to řešte až na konci těhu. Já měla EKG z 28tt a v porodnici sem dostala vynadano ze má být nejdýl měsíc před porodem. K zubaři se má jít dvakrát, já už byla ale to sem to ještě neveděla, protože sem tam šla v den kdy se mi měla dostavit MS. Občas chtěj i plicní, ale to spíš pokud máte alergie a astma, jestli tu zátěž udejcháte. K tomu obvodakovi nemusíte mit doporučení ale je to lepší, a rozhodně vás musí vzít přednostně, to ať si duchodkyně třeba zanadavaj, na to máte nárok a je to normální.
Jo a jak se tu někdo ptal na to že studuje a jestli si tatka bude brat tu rodicovskou, tak ano tatka si ji vzit muze a muze normalne do prace, ale po šetinedělí, takže dřív ne, a není ani nárok na šest týdnů před porodem, o to sou studentky ochuzeny pokud nepracujou ještě k tomu někde aspon na pul uvazku. Jednodušše, pokud máte nárok třeba jen na tu blbou 4letou variantu, přežijete doma šestinedělí a pak si tatka veme na sebe rodič. příspěvek který pak změní na maminku. Všude na socialce vam to tak řeknou jen nechodte s tím jako že to máte prvoplánovitě abyste oškubaly stát, mohly byste si vyslechnout pěkny řeči, ale zakázat vám to NEMŮŽOU!!!!
Taky Vám přeju vykročení tou správnou nohou do Nového roku a ať vám pupíky pěkně rostou.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist