RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

8.3.2012 (12:57) #878299 AnonymHost Misho, naprostý souhlas. Něco za něco. U nás pohyb v pohodě, režim přes den i jídlo celkem taky v pohodě, ale za to noci šílené. Klidně bych její pohybový vývoj trošku zpomalila, kdyby v noci líp spala. Letadýlko jsme taky dělaly, nemám pocit, že by ubližovalo. Malá se při tom smála […]

#878299
Anonym
Host

Misho, naprostý souhlas. Něco za něco. U nás pohyb v pohodě, režim přes den i jídlo celkem taky v pohodě, ale za to noci šílené. Klidně bych její pohybový vývoj trošku zpomalila, kdyby v noci líp spala.
Letadýlko jsme taky dělaly, nemám pocit, že by ubližovalo. Malá se při tom smála na celé kolo, tak se mi to s tou křečí úplně nezdá. Ted ho dělá taky, ale už je to znak, že chce zvednout. Když nezvednu, tak jde na kolínka a natahuje ručky, at zvedám, je pěkně vyčuraná :).

Odpo jdeme na očkování. Nevím, jestli bude kontrola. Máme mít jen ten odsunutý Prevenar, který se při poslední nedával. Možná bude převážení, když posledně moc nepřibrala.Tak uvidíme. Ale mám radost, hlavička nám poskočila o celý 1cm.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist