RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

8.3.2012 (14:35) #878302 m NeliskaRegistrovaný uživatel No moje Dr. mi o té mé fyzioterapeutce říkala, že musí vyvinout nějako činnost a proto na každém miminku musí něco najít, aby prý měly maminky potřebu je vyhledávat, možná na tom něco bude, ale myslím, že pro typy jako jsem já a možná Bondík (trochu více hysterické matky […]

#878302
m Neliska
Registrovaný uživatel

No moje Dr. mi o té mé fyzioterapeutce říkala, že musí vyvinout nějako činnost a proto na každém miminku musí něco najít, aby prý měly maminky potřebu je vyhledávat, možná na tom něco bude, ale myslím, že pro typy jako jsem já a možná Bondík (trochu více hysterické matky 🙂 ), to tedy není moc dobré, jak říká moje mamka, za nás se tak děti nesledovaly a nakonec jsme všechny normálně vyrostli, a jestli ten začal chodit v roce a ten ve 20ti měsících, to se tak neřešilo a dneska by to dítě hned hnaly na tu vojtovku, všeho asi s mírou dámy. Pořád si tohle říkám, ale když po tom cvičení přijdu domů, tak si hned myslím, že mám opožděné dítě :^) . No nic, taky jsem totiž přemýšlela, že jak tém dětem nenecháme jejich časový sled vývoje, tak jim taky můžeme ublížit.
Ohledně oblečení je to u nás tedy divný, už nosíme body 9-12 měsíců, takže to nás netahá přes ramínka, ale je hrozně široké pro Mišku a tak tam má výstřih jako playmate, prostě dlouhán hubenej, nebo to blbě šijou??? Už se taky těším na prošoupaný dupačky.
Jo a holky poradíte, co vaříte z jáhel, koupila jsem jí, že budem jíst zdravě ale kromě rizota (na způsob kuskusu) mě nic nenapadá.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist