RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

5.3.2012 (22:19) #878258 AnonymHost Misho, nejste líní, až se mu bude chtít, tak to bude fofr. Pořád máte času dost, užívej klid. To jen u nás je ujetá tryskomyška. Možná rada k pohybu dopředu .. my to nezkoušely, ale radí se, že když kope nožkama a chtěl by dopředu, tak se posadit za něj, zapřít […]

#878258
Anonym
Host

Misho, nejste líní, až se mu bude chtít, tak to bude fofr. Pořád máte času dost, užívej klid. To jen u nás je ujetá tryskomyška. Možná rada k pohybu dopředu .. my to nezkoušely, ale radí se, že když kope nožkama a chtěl by dopředu, tak se posadit za něj, zapřít mu nožičky, aby se jakoby mohl odrazit. Ten hrneček nám neteče, když ho otočím vzhůru nohama. Ohřívala jsem v mikrovlnce, ale bez té hlavice, jen spodní nádobku, tak problém nebyl.

Bondi, malej je úžasnej, krásný fotky :). Je to šikula, tak žádný strach z neurologie. U nás se taky nejdřív dávala přednost jedné straně při otáčení, i když uměla na obě. Vlastně doted v noci, když se ve spánku točí, tak jede jen doprava.

Dnes jsme zkoušeli novou kašičku .. Hami s malinama … teda fakt dobrá, jemnoučká, žádné lepidlo, malá po dlouhé době v pohodě dodlábla dávku ze 120ml a asi by dala ještě. Jediné, co mi vadí, že má v sobě cukr. Ale co, ona to vyběhá. Pak mi po koupeli vytuhla a ani nebylo předspánkové kojení. Tak to bude rodeo v noci, ale horší než posledná týden už to být asi nemůže. Dnes jsem vděčná za babi, na 2h jsem odpo vytuhla únavou, o malou se starala babi.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist