RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

6.7.2011 (15:10) #875480 AnonymHost Jogo, já jsem se na vložky ptala porodní asistentky a ta mi řekla, že je dostaneme v porodnici a že si mám vzít jen na cestu domů. Kdyby to přece jen náhodou tak nebylo, tak zase spoléhám na manžela, že rychle někde nějaké dokoupí než vyčerpám zásoby.Dneska jsem absolvovala docela dlouhou […]

#875480
Anonym
Host

Jogo, já jsem se na vložky ptala porodní asistentky a ta mi řekla, že je dostaneme v porodnici a že si mám vzít jen na cestu domů. Kdyby to přece jen náhodou tak nebylo, tak zase spoléhám na manžela, že rychle někde nějaké dokoupí než vyčerpám zásoby.
Dneska jsem absolvovala docela dlouhou pěší procházku – nákup na trhu. Normálně se kousek přiblížím autem, protože toho kupuji dost a pak je docela fuška se s tím táhnout do kopce, i když mám tašku na kolečkách. Dneska jsem se ale chtěla otestovat, jak na tom jsem s fyzičkou. No už asi po 500 metrech jsem si říkala, že to asi nebyl dobrý nápad, začalo mě totiž píchat v pravém boku a to jsem ani neuháněla jako obvykle. Ale pak se to srovnalo a i ten cca 8 kilový nákup ovoce a zeleniny jsem dotáhla v té pojízdné tašce domů. Jsem zvyklá na chládeček našeho baráčku, kde je maximálně 24 stupňů a tak jsem venku v tom vedru umírala :S Navíc všude samozřejmě turisti, je jich tu přes léto milion, takže jsem se mezi nimi musela proplétat a hlídat si, aby mě někdo nepraštil do břicha.
Také počítám s tím, že budu malého vyšoupávat aspoň na pár hodin denně na zahradu na čerstvý vzduch, ale fakt asi jen dopoledne.
Už začínám být alergická na dotazy, jestli přijede po porodu maminka, aby mi pomáhala. Copak to tu nikdo nedokáže zvládnout sám jen s pomocí partnera? A když řeknu, že nepřijede, tak úplně vidím tu hrůzu v jejich očích, co že jsem to za příšernou ženskou, která chce zvládnout dítě sama. Vy plánujete, že se k vám na nějakou dobu nastěhují maminky nebo tchýně, aby vám pomáhaly? Pochopila bych to, kdybych měla víc dětí a velmi zaměstnaného manžela, takže je pak fajn, když někdo s tím starším dítětem pomůže. Ale mít tu 24 hodin denně pomocnici v domácnosti mi přijde moc. Moje matka by mě stejně jen znervozňovala a vytáčela a nakonec bych se musela starat o miminko i o ní, jak tomu bylo při její nedávné návštěvě tady.
Dnes se mi vrací manžel ze služebky, za ten týden jsem stihla všechno, co jsem měla naplánováno a ještě jsem měla spoustu času odpočívat.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist