RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

25.2.2012 (15:04) #878147 AnonymHost Nevím, jestli jsem to psala, ale už máme několik dní prořízlou i druhou horní jedničku, takže má kompletní úsměv 😀 Včera ale profňukal a proplakal docela velkou část dne, což vůbec není jeho styl, takže ho to asi zlobí pořád. Hodný byl jen u pana doktora a v lékárně. Dneska je […]

#878147
Anonym
Host

Nevím, jestli jsem to psala, ale už máme několik dní prořízlou i druhou horní jedničku, takže má kompletní úsměv 😀 Včera ale profňukal a proplakal docela velkou část dne, což vůbec není jeho styl, takže ho to asi zlobí pořád. Hodný byl jen u pana doktora a v lékárně. Dneska je v pohodě, naštěstí. A zaplať pánbůh, měla jsem strach, že po takovém dni bude i špatně spát v noci na dnešek a chrněl jako obvykle – výborně, uff.

Na radu doktora vysadíme na týden kaši (kvůli ublinkávání na bříšku), chce mít jistotu, že je to opravdu kvůli stalčení bříška a ne kvůli lepku. Na pití mi doporučil pouze čistou vodu, pokud prý má dítě žízeň, tak jí vypije. Ohledně těch příušnic je skeptický co se týče diagnozy té doktorky, ale prý i kdyby to byly, tak je přenos takhle přes matku skoro nemožný. On totiž praktikoval už v době, kdy ještě nebyly vakcíny na tyhle nemoci a tak ví, jak příušnice vypadají a jak se šíří. Protože Maxík už měsíc stojí s váhou (střídají je malé přírůstky a zase poklesy, takže je na váze, co měl před měsícem: 7,75kg), tak jsem se ptala i na to. Řekl mi, že děti v tomhle období na váze stojí, že kdyby přibíral, tak by to byl spíš tuk. A přirovnával to k jablku, které je zelené a vyroste do určité velikosti a pak už dál neroste, jen zčervená a uzraje 😀 Má fakt kouzelná přirovnání. Prý zase začínají přibírat v 9 měsících. Já si navíc myslím, že jak už jsme jen na 5 jídlech za den a z toho je jedno zelenina (která moc kalorií nemá), takže nemá moc z čeho přibírat. Dnes jsme poprvé zkusili masozeleninu – kuře a mrkev + nějaká další zeleniny. Maxík to spapal, tak snad tak bude pokračovat.
Včera jsme šli k doktorovi ve čtyři odpoledne, já tričko s kr. rukávem, Maxík jen tričko s dl. rukávem (bez bodýčka) a slabší kalhoty s podšívkou. Mě bylo krásně, Maxík si také nestěžoval, ale ostatní lidi chodili v zimních bundách!!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist