RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

1.9.2011 (17:41) #876029 p PeťulaRegistrovaný uživatel Jo chápu,že v nějakých případech je císař nutný,ale já si ho vůbec nepřipouštěla.To je jako s tím zamlklým těhotenstvím,taky jsem o ničem do té doby neslyšela.Pořádně mě to vykolejilo.No když jsme byli 16.8. na tom 3D utz tak bylo hlavičkou dolů,ale jsem si myslela,že když už se blíží čas […]

#876029
p Peťula
Registrovaný uživatel

Jo chápu,že v nějakých případech je císař nutný,ale já si ho vůbec nepřipouštěla.To je jako s tím zamlklým těhotenstvím,taky jsem o ničem do té doby neslyšela.Pořádně mě to vykolejilo.
No když jsme byli 16.8. na tom 3D utz tak bylo hlavičkou dolů,ale jsem si myslela,že když už se blíží čas porodu tak že už tak zůstane.
Až půjdeme na předporodní kurs-tedy jen přednášku tak se na to zeptám jestli můžu mít prcka skoro hned u sebe.Nebo až si půjdu sepsat v 36tt porodopis tak se na to zeptám.Zeptám se taky na to,jestli si nosí maminky k porodu ty porodní plány tak tam bych si to uvedla,že dítě chci co nejdříve u sebe a nebo co nejčastěji.Tady bydlí právě paní doktorka co má na starosti porodníctví tak se snad s ní dohodnem.I tenkráte při druhé revizi mi ji dělala sama ona.
Já s kojením dcery ze začátku neměla problémy-mlíka jsem měla dost pro regiment vojáků a holku jsem kojila jen co otevřela oči.Narodila se s váhou 3350g a domů nás pouštěli s 3470g po 4dnech a to jsem ji v den propuštění nenakojila před vážením.Ale bojím se toho,že když nebudu mít prcka u sebe tak se mi tak to mlíko nespustí.

Teď tu byla teta a taky tu do mě hučela ať si to neberu do hlavy,že se jen trápím a teď mám být v klidu.Ale to nejde.Já se na ten porod těšila,ale teď už ne,mám strach jak to dopadne.

Jo a tu cukrovku mám 3,6…7,3….6,0 a říkal,že je vše v pořádku a já na to,že jsem čekala jestli někdo nebude volat,že to mám zvýšený.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist