RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

16.2.2012 (15:28) #877947 AnonymHost Poradna za námi :). Misho, definitivně jste nás s váhou předehnali. My jen 7,33kg (naposled před měsícem 7,09), tak prý nic moc … ale prý asi jak byla nemocná … no když k tomu přičtu tu motorovou myšku, co dělá celý den, tak se tomu přírůstku ani nedivím. Měříme ofiko 68cm, […]

#877947
Anonym
Host

Poradna za námi :).
Misho, definitivně jste nás s váhou předehnali. My jen 7,33kg (naposled před měsícem 7,09), tak prý nic moc … ale prý asi jak byla nemocná … no když k tomu přičtu tu motorovou myšku, co dělá celý den, tak se tomu přírůstku ani nedivím. Měříme ofiko 68cm, měřilo se i bez mé prosby :). Hlavičku doktorka nijak neřešila … 41cm, tak doufám, že dobrý (chtěla jsem se pozeptat, zda je to dost, ale zamluvily jsme to). Neočkovalo se, prý má velké uzilny a ještě zánět v hltanu … pozůstatek té nemoci. Překvapilo mě, jak poctivě si Dr zapisovala celý průběh té nemoci. Očkování za 3 týdny a nesmíme nic chytit. Holčička je šikovná, na pultě se přetáčela, že nešla chytit, předvedla se i na čtyřech a pokus o sezení, tak paní doktorka koukala a smála se. Malá tam sršela dobrou náladou a laškovala o 106.

Z příkrmů můžeme přidat ovoce dopoledne .. tak začnu mixovat banán, strouhat jablko a hrušku, at nemá jen kelímky. Zajímavý je, že nepovolila do poledního příkrmu jiné maso než doted (krůta, kuře, králík), máme přidat žloutek, střídat maso tak 2-3x týdně a žloutek 2x do týdne. A jinak navíc máme dávat vločky a krupici na zavedení lepku. Nic jiného nee … ani těstoviny, což mě překvapilo (v hromadě skleniček totiž jsou, ale zatím jsem je nedala krom 1x). No a večer můžeme zkusit kašu.

Holky, nevíte, ta kaše má mít lepek nebo ne? Já měla pocit, že ji všechny mají a po návštěvě obchodu jsem zmatená, protože jsem našla i kaše bez lepku (třeba ta banánová od Nestlé). Co vlastně dáváte? Koukala jsem na tu Nestlé, co radila Misha, ale v krámě je toho ještě tolik. Ptala jsem se doktorky na názor na kaši a um mléko, tak říkala, že dnes jsou ty výrobky u nás hodně kvalitní vlastně všechny, že jen vyzkoušet. Jedině snad, že prý nemá ráda BEBU. U umělého mléka preferovala sunar nutradefence, ale ten že prý je drahý.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist