RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

4.10.2011 (23:29) #876336 v vcelka_13265Registrovaný uživatel Bondí určo nebudeš špatná máma když kojit nebudeš, nejdůležitější aby jsi Ty i Vojtíšek byli v pohodě. Špatná máma nedá dítěti najíst a nemá ho ráda, ale ty ho miluješ a když mu dáš papat sunar a bude spokojený tak to je přece to nejlepší a občas můžeš zkusit […]

#876336
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

Bondí určo nebudeš špatná máma když kojit nebudeš, nejdůležitější aby jsi Ty i Vojtíšek byli v pohodě. Špatná máma nedá dítěti najíst a nemá ho ráda, ale ty ho miluješ a když mu dáš papat sunar a bude spokojený tak to je přece to nejlepší a občas můžeš zkusit odsát nebo přiložit.
Tak jsem zvědavá na Nel, kdypak nám představí svůj poklad
Peťulo jsem ráda že sem mohla pomoct, snad to užijete a aspoň trochu se ti to líbilo, i když je to holčičí. Jo Viky pak natahovala moldánky že jste jeli pryč, docela sem koukala normálně se stydí a potřebuje se chvíli rozkoukat.
Musím se pochlubit, máme první dárky k Vánocům, samozřejmě pro Viky, dostane dřevěné vláčky protože vlaky miluje ze všeho nejvíc( klasická holčička 😀 ) a sáňky, teda doufám že letos bude sněhu jako loni.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist