RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

18.10.2011 (15:57) #876456 p PeťulaRegistrovaný uživatel Nekojeným dětem se začínají dávat příkrmy od ukončeného 4měsíce.A pít by se jim asi trochu mělo dávat nějaký ty čajíky který je i proti bolení bříška.Tak to slayším poprvé,že po kašičce bolí bříško a to je mi už 36:( .no jestli bude jak beton tak se nedívím,ale když se […]

#876456
p Peťula
Registrovaný uživatel

Nekojeným dětem se začínají dávat příkrmy od ukončeného 4měsíce.A pít by se jim asi trochu mělo dávat nějaký ty čajíky který je i proti bolení bříška.Tak to slayším poprvé,že po kašičce bolí bříško a to je mi už 36:( .no jestli bude jak beton tak se nedívím,ale když se udělá řidší konzistence tak v tom nevidím problém.

Bondí taky bych chtěl s prckem chodit plavat.Tady v KOlíně je na plavečáku kurs pro děti,ale my máme smůlu protože když se prcek teď narodí tak ani nestihneme ten druhý kurs ve druhém pololetí.Smět budem moct až od září a to bude skoro roční.Jo a je to pro děti starší teda od půl roku jinak chodí paní miminkům domů a učí se plavat ve vaně a to lekce stojí 300kč.Teď jsem našla i že je v kolíně vaničkování a že to stojí 6lekcí 1800 jednotlivá lekce 350kč a že to trvá většinou 50min. ale taky podle nálady miminka.Celou dobu se tam neplave to nejdéle půl hodiny a pak se mimčo suší atd.No určitě je dobrý s prcek jít pak domů než courat po městě.
Jo a slyšela jsem nároz od nějakýho dr na otázku zda je vhodné plavat se všemy dětmi a on povídá,že není vhodné pro ty děti co mají nějaký problém s dýcháním(srdcem),že tak je slabší imunita.A mám kamarádku a ty s klukem chodily plavat a on pak začal být nemocný no a když jsem si přečetal ten článek tak jsem tomu rozuměla.Kluk má myslím slabší šelest na srdíčku.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist