RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

31.1.2012 (15:18) #877624 v vcelka_13265Registrovaný uživatel Já kombinézu naštěstí neřeším, máme bezva fusak kam jí dávám jen v kaťatech a mikče, teď jí tam teda přidám i teplou vložku, když nám má přijít ta zima z Ruska….. Do nosítka jí dávám ve fleesovém overálku a hřejeme se navzájem, bunda zatím hřála nás obě, doufám že […]

#877624
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

Já kombinézu naštěstí neřeším, máme bezva fusak kam jí dávám jen v kaťatech a mikče, teď jí tam teda přidám i teplou vložku, když nám má přijít ta zima z Ruska….. Do nosítka jí dávám ve fleesovém overálku a hřejeme se navzájem, bunda zatím hřála nás obě, doufám že nám v ní teď nebude zima. Jinak naprosto nechápu číslování oblečení. U Viky sem neměla problém, ale Stázka je nějaká atypická či co, za prvé oblečení po Viky musím vyndavat s předstihem, protože teď nosíme vel. co měla v 9 měsících a za druhé když jí něco koupím tak to musím porovnávat hned v obchodě, protože jedny dupačky máme 62 a ty jí sou volné! a spoustu oblečení máme už 74. A rozhodně se nemůžu rozhodovat podle váhy, jak je občas psáno,místo délky těla, že je to třeba do 9kg.
My dneska papaly, před jídlem jsem jí dala flašku aby se napila a ona hned začala sosat, tak sem jí to pak vzala aby jedla, tak spucla skleničku a pití potom důrazně odmítla, tak nevím, minule to bylo opačně nejdřív nechtěla a po jídle se nažunkla až žbluňkala.
Jo holky kdo používáte skleničky s příkrmy, bacha na to, musí fakt klapnout víčko, dneska jsem vytáhla jednu a měla pod víčkem plíseň a neklapla, už se mi to párkrát stalo u Viky, na skleničce a na víčku to není vidět že je nějaká špatná až když to otevřete a jednou se mi i stalo že obsah vypadal normálně, Viky to odmítala a pak sem to ochutnala a bylo to zkažené pak jsem přemýšlela a nepamatuju si zda to klaplo.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist