RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

31.1.2012 (15:20) #877625 m MarkétaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, dlouho jsem se neukázala, tak vás chci moc pozdravit. My jsme se v neděli vrátili z nemocnice – ta operace tříselné kýly. Můžu vám říct, že jsem se toho strašně bála a navíc se v poslední době Daneček začínal bát i cizích lidí, takže jsem se bála […]

#877625
m Markéta
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,

dlouho jsem se neukázala, tak vás chci moc pozdravit. My jsme se v neděli vrátili z nemocnice – ta operace tříselné kýly. Můžu vám říct, že jsem se toho strašně bála a navíc se v poslední době Daneček začínal bát i cizích lidí, takže jsem se bála i toho, že bude plakat, pokaždé, když se k němu přiblíží nějaká sestřička či lékař 😀 . Ale naše dítě bylo úžasný. \Nejen, že se nebál těch lidí, ale na operačním sále se prý na všechny smál, po operaci jsem byla upozorněna, že bude plakat bolestí a taky hlady, protože nejedl cca 8h před operací a cca 8h po operaci, ale on jen spinkal a spinkal, a když jsem mu pak mohla dát čajík po lžičkách, tak měl takovou radost, že vidí lžičku, že jí málem snědl celou 😀 .

No a operace proběhla v pátek a v sobotu už se sám iotáčel na bříško a byl úplně happy…mě to bolelo za něj a byla jsem z toho hotová a on, jako by na žádné operaci nebyl 😀 .
Takže paráda, já byla jak Alenka v říši divů…ty dětičky tohle fakt snášejí úplně jinaj než my dospělí…jen si vemte, jak nám řízli břicho při císaři a jak jsme se cítily…a on se na říznutém bříšku už druhý den válel.

Jinak Leni, já si myslím, že Ti maličká začala v noci jíst jinak změnou prostředí…my jsme to tak teda měli…malej se budil na jídlo jednou za noc okolo 5-6h ráno a když jsme přijeli k babičce, tak se mi 2 dny vzbudil 3x, pak cca týden 2x a pak posledních pár dní už zase jen jednou…byli jsme tam 14dní a srovnal se až před odjezdem.

A doma byl úplně v pohodě…jako před odjezdem, takže to bude asi tím…ale uvidíš.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist