RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

27.10.2011 (11:51) #876522 b bonduelleRegistrovaný uživatel Já bych na tchýni Vcelko klidně kašlala, jenže když jí mám za prdelí donodenně, tak to jde dost těžko. To je hold to společný bydlení. Někdy je toho na mě fakt moc, ale nedá se nic dělat. Raduš mě se právě Vojta taky takhle začal otáčet na zádíčka. Včera […]

#876522
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Já bych na tchýni Vcelko klidně kašlala, jenže když jí mám za prdelí donodenně, tak to jde dost těžko. To je hold to společný bydlení. Někdy je toho na mě fakt moc, ale nedá se nic dělat.
Raduš mě se právě Vojta taky takhle začal otáčet na zádíčka. Včera už na pasení normálně kašlal a hned se mi přetočil. Takhle se to pasení ale moc nenaučí. Jinak hlavičku drží docela dobře, ale musí chtít.
Peťul přeju aby už jsi brzo rodila. Přiznávám, že jsem hodně napnutá jestli budete mít tu Adinu 😀 . Musím říct, že tě obdivuju, já bych asi nezvládla jít na vítání občánků s týdením miminkem.
Pořád myslím na Nelyn, snad se bzro ozve, že už jsou v pořádku doma a konečně si užívají klidu.
Dneska musíme jet nakoupit, protože zítra přijede návětěva – manželova teta se sestřenicí jejím synem a manželem. To bude Vojta zase úplně mimo. Nějak špatně zvládá, když nad ním stojí hodně lidí a mluví jeden přes druhýho a chtějí aby jim něco „řekl“, aby si hrál a tak.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist