RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

18.1.2012 (15:13) #877378 AnonymHost Skokany pod metro taky miluju. Byla jsem dopo v dejvicích na návštěvě v práci. V půl 1 jedu domu, protože v 1 má malá jíst zeleninku a ono nejede metro. Nástupiště tram narvané lidma, těžko bych se do ní dostávala a navíc přesvědčovala lidi, at mi pomůžou s kočárkem. Takže jsem […]

#877378
Anonym
Host

Skokany pod metro taky miluju. Byla jsem dopo v dejvicích na návštěvě v práci. V půl 1 jedu domu, protože v 1 má malá jíst zeleninku a ono nejede metro. Nástupiště tram narvané lidma, těžko bych se do ní dostávala a navíc přesvědčovala lidi, at mi pomůžou s kočárkem. Takže jsem šla pěšo na Hradčanskou, že tam budou jiné tram, co nejsou přímo z Dejvic. Chytla jsem 25, dojela na Palmovku a otud už metrem do Vysočan. No skoro hodinu jsme jely. Malá z toho doslova vytuhla a stále spí, ještě se nejedlo :). Ale nějak ted celkově mín jí ….
Misho, já bych ráda s krmením v noci i přestala, ale zatím to nejde. Ale posouváme to čím dál k ránu, už jsme se posunuly ze 3h na 4h a dnes dokonce až na 5.30, ale zatím je to pití ještě hladové, neřekla bych, že je to už zvyk. Ale chci to nějak postupně vymizet. Zatím jsem vděčná, že chce konečně jen 1x za noc :).
Já budu žehlit večer 🙁

Bondi, Vojtík je pěkný puclík. Krásně narostl. Když jsem viděla v tabulce jeho váhu po porodu, jen jsem zírala.
Lítání s malým mimi by mě asi taky mělo zajímat, co? Když chci v létě letadlem na dovču. Ani mi nenapadlo, že malá potřebuje doklady :(.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist