RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

6.12.2011 (21:40) #876888 AnonymHost Holky, jak to chodí u dětských doktorů v Čechách? Je to jako dřív, kdy se musela miminka svlékat už v čekárně, aby se náhodou u doktora nezdržovalo? Já teda Maxíka svlékám až na vyšetřovacím lůžku, někdy mi pan doktor donese přebalovací tašku, kterou jsem si zapomněla u jeho stolu ve vedlejší […]

#876888
Anonym
Host

Holky, jak to chodí u dětských doktorů v Čechách? Je to jako dřív, kdy se musela miminka svlékat už v čekárně, aby se náhodou u doktora nezdržovalo? Já teda Maxíka svlékám až na vyšetřovacím lůžku, někdy mi pan doktor donese přebalovací tašku, kterou jsem si zapomněla u jeho stolu ve vedlejší místnosti.
Včelko, já myslela, že takhle čůrají jen kluci 😀 Maxík na kyčlích srajdil, čůrá u obvoďáka, ale ten pod něj dává ručník, aby ho nestudilo lůžko (no úplný komfort), a přesto se tam skoro pokaždé vyčůrá, ale naštěstí ne do výšky.
Jogo, za toho 2,5 roku, co je manžel zpátky ve Francii (z Fr. Guyany), tak jednou se ze 4 měsíční služební cesty vykroutil a podruhé z ní sešlo. Teď už musel jet. Odmítnout jet by mohl, ale neprodloužili by mu smlouvu. Zatím jí má do roku 2014 a pak se rozhodneme, co dál.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist