RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

7.12.2011 (9:50) #876891 v vcelka_13265Registrovaný uživatel Kačko, já ani nevím jestli máme nějaký režim, kojím tehdy když se mi zdá že už bych měla nebo když Stázka nějakou chvilku nadává. Jediné co máme tak jako opravdu zavedené je jídlo mezi 21:30 a 22:30 a pak se jde spát. Pak kojím občas jednou v noci, mezi […]

#876891
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

Kačko, já ani nevím jestli máme nějaký režim, kojím tehdy když se mi zdá že už bych měla nebo když Stázka nějakou chvilku nadává. Jediné co máme tak jako opravdu zavedené je jídlo mezi 21:30 a 22:30 a pak se jde spát. Pak kojím občas jednou v noci, mezi 3 a 5 a podle toho ráno, buď v 7 nebo po 8. A přes den si to nějak neuvědomuju.
Dneska ve 2 v noci sem musela jít odsávat, jak strašně chrochtala ale skoro nic sem neodsála, nějak nevím co s tím. Postýlku má zvedlou, plenku mokrou přes postýlku. Stejně chrochtá, ale jen v noci, přes den leží třeba na rozložený pohovce jak prkno a nic…..
Dneska má Viky karneval, no jsem zvědavá, jdeme za piráty, jenže Viky v noci řvala, nevím co, manžela nechtěla musela sem vstávat já a ráno vstávala s kašlem, teď teda už zase nekašle, asi tu máme v noci nějakej divnej vzduch, přitom větrám, před spaním obzvlášť, na topení má mokrou plenu.
Kačko s tím jak si říkala že nevíš že můžeme mít v ČR dva tatínky, tak nemůžeme, ale když se chce tak se to umí zařídit. Moje spolužačka ze střední není na kluky a taky už má robátko, jen si našla „kamaráda“ co jí pomohl a po porodu se ho vzdal. Takhle tady funguje i „náhradní matka“ když pár nemůže mít děti, tak si najdou paní co jim dítko porodí, do RL se napíše otec a ta paní co porodila se mimča vzdá a ta co mít děti nemohla si ho jakoby adoptuje. Zákony se dají vždycky obejít a větší soukromé gyn.kliniky to tak dělají poměrně běžně.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist