RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

27.12.2011 (21:50) #877086 p PeťulaRegistrovaný uživatel Ahojdy holky.Včera jsem napsala příspěvek a jelikož jsem chodila dávat dudlíka Maxíkovi,kdy jsme mu pustila Spinkání s miminkem po urputném půlhodinovém řevu kdy nebyl k utišení-nemohl zabrat tak se mi to neodeslalo a pak už jsem šla spát. Tak u nás štědrý den proběhl k mému překvapení v klidu.Všechno […]

#877086
p Peťula
Registrovaný uživatel

Ahojdy holky.Včera jsem napsala příspěvek a jelikož jsem chodila dávat dudlíka Maxíkovi,kdy jsme mu pustila Spinkání s miminkem po urputném půlhodinovém řevu kdy nebyl k utišení-nemohl zabrat tak se mi to neodeslalo a pak už jsem šla spát.

Tak u nás štědrý den proběhl k mému překvapení v klidu.Všechno jsme si přichystala den předem.Přítele jsem s dcerou a Maxíkem v poledne na procházku a dala jsem jim dárky pro tchýni a babičku.Tchýni proto aby mi nezkazila svoji návštěvou štědrý den.Podařilo se.Večeřet bysme mohli už klidně v 16hod. protože jak říkám měla jsem všechno hotový.Večeři jsme zvládli okolo 18hod.Maxík usnul,ale jen na chvilku tak než jsme zasedli tak jsme si ho přitáhla v košíku ale stejně chtěl být u mě takže večeřel s námi.Já to zvládala jednou rukou.My teda obalenýho kapra milujeme.Pak jsme si rozdali dárky.Já s žádným dárkem nepočítala,ale dostala jsem ruční výrobu -špalek na nože -konečně.Pak šli k tetě.Tam jsme byli do 22hod.Maxíkovi to bylo jedno-prospal to.
Druhý den jsme jeli k našim a tam si udělali druhý štědrý den.Tam jsme dostale šlehací metlu co se na ní tlačí a ona se otáčí a ubrus.Já stejně nic nechtěla tohle jsou potřebný věci a stejně nám naši dali peníze.
Když jsme jeli od nás tak přítel říkal,že se mu tam večer líbil,že se u našich cítil výborně než na štědrý den u matky když jsme je tam vyštvala aby odbyli návštěvu.Prý to u ní bylo takový umělý,hraný.To mě potěšilo.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist