RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

13.12.2011 (12:24) #876952 p PeťulaRegistrovaný uživatel Vcelko taky mám ten monitor,ale abych ti pravdu řekla jen jsem ho viděla když jsem ho vyndavala z krabice a dosud jsem ho nepoužila a jak píše Kačka tak ho používat nebudu když nepatříme do žádné z rizikových skupin ikdyž Maxík musel být vyšetřen kardiologem,protože má slabý šelest.S holkou […]

#876952
p Peťula
Registrovaný uživatel

Vcelko taky mám ten monitor,ale abych ti pravdu řekla jen jsem ho viděla když jsem ho vyndavala z krabice a dosud jsem ho nepoužila a jak píše Kačka tak ho používat nebudu když nepatříme do žádné z rizikových skupin ikdyž Maxík musel být vyšetřen kardiologem,protože má slabý šelest.
S holkou jsem nic podobnýho neřešila a příjde mi,že jak je net tak musím mít všechno a přitom bych se bez něčeho obešla.

Jo a holky,když se Maxík narodil tak v Kolínským deníku vyšla výzva,že ať se přihlásí na telefonní číslo co tam bylo uvedeno tatínek jemuž se právě toho 11.11.2011 narodí dítě,že dostane 100piv.Přítel tam napsal a zatím nic a včera mu volali,že nás přijedou vyfotit do novin a dovézt ty piva.No to je hezký,ale co dostanu já,když pivo nepiju a co Maxík který se o to přičinil.Tak tu teď lítám a poklízím,aby se nelekli.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist