RE: Snažilky květinky už konečně těhulky.

20.12.2011 (9:36) #877018 b bonduelleRegistrovaný uživatel Ahojky,teda vy jste toho zase napsaly, ještě jsem vás ani nestihla dočíst.Já se sem o těch víkendech vůbec nedostanu a včera jsme měli taky cestovní den. Ale konečně jsme koupili vánoční stromeček a mám hotový všechno cukroví (teda to málo co mám).Včera jsem musela do Prahy na sociálku pro […]

#877018
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Ahojky,
teda vy jste toho zase napsaly, ještě jsem vás ani nestihla dočíst.
Já se sem o těch víkendech vůbec nedostanu a včera jsme měli taky cestovní den. Ale konečně jsme koupili vánoční stromeček a mám hotový všechno cukroví (teda to málo co mám).
Včera jsem musela do Prahy na sociálku pro potvrzení, že jsem brala mateřskou abych si mohla zažádat o rodičovskou. Málem jsem ale odešla s nepořízenou, naštěstí úřednice byla nečekaně milá a dobře poradila. Myslela jsem, že ty formuláře normálně na sociálce mají, ale bylo mi řečeno, že né, ale přes ulici byla radnice pro Prahu 9 a tam jsem všechny formuláře vydyndala a tak mám jeden formulář potvrzený. Jen mi paní řekla, že neví jestli nebudu muset žádat znovu, protože mateřská mi končí 30.1. a od novýho roku je to prý ponovu, ale ty formuláře jsou ještě starý. Zítra s tím zajdu na úřad tady k nám, teda doufám, že to vydřídím u nás.
Jo a koupila jsem ještě zásobu Nutrilonu, mají teď na Mallu akci http://www.mall.cz/detska-mleka/. Všude jsem totiž koukala, že už šli s cenama nahoru.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist