RE: Snažíme se otěhotnět :-)

23.9.2010 (14:25) #838819 AnonymHost Ahoj Nicky, to že si připadáš jako cvok, v tom tě chápu, já si taky tak připadám, normálně tedy funguji a vystupuji jako racionálně až materiálně uvažující člověk, tedy až na tuto otázku – těhotenství. Ale to je asi normální, že to holka prožívá emočně, přeci je to naše důležité životní […]

#838819
Anonym
Host

Ahoj Nicky, to že si připadáš jako cvok, v tom tě chápu, já si taky tak připadám, normálně tedy funguji a vystupuji jako racionálně až materiálně uvažující člověk, tedy až na tuto otázku – těhotenství. Ale to je asi normální, že to holka prožívá emočně, přeci je to naše důležité životní téma, a co je obzvlášť těžké pro ty z nás, které si rády řídí život dle svého uvážení, a každý je celej život varuje – proboha hlavně neotěhotnět, zkazíš si život, nejdřív škola, dobré zaměstnání, bydlení, svatba, že to najednou není taková sranda. Alespoň já jsem to tak brala, nejdřív tyto důležité věci zařídit a pak už přijdou jenom ty hezký chvilky s mimčem. TO JE SNAD JASNÝ, ŽE NA TO NEMYSLET PROSTĚ NEJDE. Tahle věta mě obzvlášť dráždí. Takže já na to myslím, chci miminko a udělám pro to všechno, a věřím, že to vyjde:D , a třeba to tak má být, třeba to není tak jednoduchý proto, abychom si toho malýho potom vážily a měly s ním hezký vztah. Jinak minule šlo o zamlklé těhotenství, psala jsem o tom výše, v 9TT bez zjištěné příčiny.
Jinak holky, my jedem teď na prodloužený víkend na tu farmu s koníkama, někam u Prčic to je, tak se strašně těším, konečně se svezu na koníkovi, to jsem vždycky chtěla zkusit, snad nebude tak hnusně, jak předpovídají:D .
Jinak Raduš, já tak ráda čtu tyhle příspěvky o zdařilých otěhotněních po revizi, tak díky. A nakonec ještě, nejste tady někdo z Plzeňska, jak já??

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist