RE: Snažíme se otěhotnět :-)

2.12.2010 (9:36) #839624 m NeliskaRegistrovaný uživatel Dobré ráno květinky,tak včera jsem jela domů 2 hodiny, přitom to mám vždycky 20min., normálně v Plzni šílená kalamita, v kopci se vzpříčili dva autobusy a my museli objíždět celé město, takže chlap co nám dělá kuchyň na nás čekal hodinu a umíte si představit jak byl milej, no […]

#839624
m Neliska
Registrovaný uživatel

Dobré ráno květinky,
tak včera jsem jela domů 2 hodiny, přitom to mám vždycky 20min., normálně v Plzni šílená kalamita, v kopci se vzpříčili dva autobusy a my museli objíždět celé město, takže chlap co nám dělá kuchyň na nás čekal hodinu a umíte si představit jak byl milej, no co, byla to vyšší moc.
Peťulo, já to těžko odhadnu, protože já vždycky používala tampony a teď už ne, po revizi se mi to ekluje, tak se to těžko porovnává – ale asi nastejno, já to dostala 5 týdnů po, ale jedno vím určitě, že nemám vůbec MS bolestivou a předtím jsem jí měla vždycky, opravdu bez ibalginu bych se neobešla a to nesnáším prášky. Takže toto je opravdu velká změna.
Včera jsem si večer zacvičila, krásně jsem se protáhla, celé to cvičení trvá asi 40-60 min., je to vlastně takové cvičení – protažení jako ve na základce, takže si myslím, že uškodit to nemůže. Krom toho si myslím, že se hodně píše o tom, jak hodně věcí nemůžete dělat sami, zpravidla je to mnohokrát o marketingu, reklamě, aby děvčata chodila do různých kurzů a platila za ta cvičení. Já bych stejně nikam nedocházela, na to nemám moc času a takto si udělám doma pohodičku, pustím hudbu co mám ráda a cvičím vlastním tempem, jen je důležité cvičit pomalu a správně dýchat, což já znám z jogy. A kdyby ta Mojžíšová nepomohla fyzicky, tak holky psychicky Vám to pomůže určitě, cítila jsem se tak krásně protažená.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist