RE: Snažíme se otěhotnět :-)

30.11.2010 (16:21) #839590 AnonymHost Anet,Zibohlavy to je obec na Kolínsku a tihle kluci jsou -ehm,teda byli dobří,že vyhrávali soutěže,ale to už pominulo,jsou dobrý,ale už ne tak dobře a ten kluk ten s nimi netrénuje,ale jede spíše na vlastní pěst R.Vyvial, on je spíše v kraj.soutěžích.A ještě k tomu jít k doktorovi.Já se tenkrát objednávala a […]

#839590
Anonym
Host

Anet,Zibohlavy to je obec na Kolínsku a tihle kluci jsou -ehm,teda byli dobří,že vyhrávali soutěže,ale to už pominulo,jsou dobrý,ale už ne tak dobře a ten kluk ten s nimi netrénuje,ale jede spíše na vlastní pěst R.Vyvial, on je spíše v kraj.soutěžích.
A ještě k tomu jít k doktorovi.Já se tenkrát objednávala a i sestra říkala,že je lepší tam jít až 6tt to(14dní po vynechání ms)ségra tam v té době byla a už měla vidět krásně i srdíčko a jí bohužel ne a tak mi tenkráte řekl,že jsem přišla moc brzo,nebo,že oplodnění došlo později.
Hmm dneska mi řekl,že došlo k chybě ke splynutí vajíčka a spermie a tím pádem se to špatně dělilo.A že se tomuhle za nějaký měsíc nasmějem-říkal teda v dubnu,ale já to vidím na díl. Ani mi neřekl,že mám přijít za půl roku na kontrolu(jenže teď už nezobu HA)takže na kontrolu(hodit nohy do praku,udělat véčko na doktrora) až za rok. Jeho klid bych chtěla mít,ten to řekne jako „namazal jsem si housku máslem“ vtipálek.
8o|

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist