RE: Snažíme se otěhotnět :-)

29.11.2010 (22:53) #839568 v vcelka_13265Registrovaný uživatel Bondí ale určitě dočkáš, tak nedapkaři. řikej si že všechno se děje z nějakého duvodu, třeba že se máš sebrat a jet zachraňovat třeba želvy někam na ostrov (kdysi mi to nabízel někdo jako brigádu) ono to vyjde, časem určitě!!!!Já mám teď nějaký období blbejch nálad, všechno mě vážně […]

#839568
v vcelka_13265
Registrovaný uživatel

Bondí ale určitě dočkáš, tak nedapkaři. řikej si že všechno se děje z nějakého duvodu, třeba že se máš sebrat a jet zachraňovat třeba želvy někam na ostrov (kdysi mi to nabízel někdo jako brigádu) ono to vyjde, časem určitě!!!!
Já mám teď nějaký období blbejch nálad, všechno mě vážně s..e, třeba dneska, celej den šrábu tu alergii, a nevím z čeho je, v puse mám aftu až hrůůza a manžel místo aby mi zasypával pupínky tak šel uspávat dceru a už se nevrátil, no tak sem vyžehlila všechno co sem doma našla.
Jo už máme vyndaný betlémy, máme tři, k našim prvním manželským vánocům se rodina asi shodla že bychom měly mít betlémy tak každej dával. tak sem tak tiše doufal že z toho nejhezčího vyndám ježíška dám tam třeba testik, nebo fotku z UTZ,ale moc to na to nevypada…Radši přestanu psát nebo na vás hodím svou skvělou náladu…..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist