RE: Snažíme se otěhotnět :-)

10.11.2010 (13:42) #839072 AnonymHost Čus kvítka, Peťulo, to víš, že jsem to taky pěkně obrečela, byla jsem v nemocnici přes noc, vlastně v úterý jsem byla u kamarádky a těšily se, ve středu na kontrole a hned ve čtvrtek do nemocnice. Ráno v nemocnici jsem byla naprosto v poho, až se manžel divil, i jsem […]

#839072
Anonym
Host

Čus kvítka,
Peťulo, to víš, že jsem to taky pěkně obrečela, byla jsem v nemocnici přes noc, vlastně v úterý jsem byla u kamarádky a těšily se, ve středu na kontrole a hned ve čtvrtek do nemocnice. Ráno v nemocnici jsem byla naprosto v poho, až se manžel divil, i jsem se zasmála vtipu a všechno jsem brala naproto věcně, jen u Dr. byli nějací dva študáci a já jsem řekla, že ať odejdou, fakt kdyby neodešli, tak bych se tam normálně rozeřvala, ale oni fakt hned odešli, pak jsem čekala a byla asi fakt v pohodě, ale na operačním sále jsme se prý bránila rukama před hadičkou kyslíku, asi taková poslední snaha to zachránit a vím, že jsem při usínání brečela. Bylo vám to fakt dost divný, já jsem byla nějak v šoku. a protože jsem to v práci neřekla, chtěla jsem jít hned druhý den do práce, ale nechali mě týden doma, ale pak příchod do práce byl fakt dost blbý,protože to věděla jen kolegyňka z kanceláře a říďa na poradě furt říkal :“ No to a to se stalo právě, když jste se hodila marod“, jinak upozorňuju, že jsem za celé 4 roky nebyla nemocná“ No prostě se v práci vždycky něco pos….. právě v tu dobu, kdy JÁ jsem se hodila MAROD, přitom mi evidentně nic není, ani rýmička. Tak tohle bylo docela hustý. Ale teď už je to v poho 😀 , takže Peťulo, u tebe to bude také dobré, čas je všelék.
Jinak Raduš, když říkáš, že už tedy moc ne, že jen 1-2xtýdně, tak to jsi mě fakt rozesmála, protože já už taky moc ne, ale v mém případě to znamená i třeba 1-2 měsíce, já jsem tedy na to fakt nikdy nebyla, manžel říká, že by mohl 3 x denně 3x, ale problém je spíš u mě, ale teď když se snažíme, tak je to samozřejmě dost často:D 😀 , ale já vím, čím to je, nejsem zrovna nejštíhlejší a tak se moc nechci ukazovat, se fakt stydím:S , když jsem jednou dost zhubla, tak mě to bavilo:S . No nic:)
Včelko, já tedy fakt na léčitele nejsem, to je na mě moc éterické, ale nevím, možná až bych jednou měla nějaký problém, tak je to poslední záchrana, zatím věřím jen lékařům.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist