RE: Snažíme se otěhotnět :-)

14.11.2010 (21:42) #839191 k kvitko_16889Registrovaný uživatel Ahojky Květinky,že vás tu ale je 😀 . Ráda bych se k vám přidala,jestli mě mezi sebe ještě vezmete:) … my se s přítelem snažíme o mimi už pěknou řadu měsíců a stále nic. Máme toho za sebou poměrně hodně:( ,bez viditelného úspěchu. Začínám z toho už šílet a […]

#839191
k kvitko_16889
Registrovaný uživatel

Ahojky Květinky,že vás tu ale je 😀 . Ráda bych se k vám přidala,jestli mě mezi sebe ještě vezmete:) … my se s přítelem snažíme o mimi už pěknou řadu měsíců a stále nic. Máme toho za sebou poměrně hodně:( ,bez viditelného úspěchu. Začínám z toho už šílet a jsem bezradná:'( .
Jak jste se tu bavily o té HA,tak s tím já zkušenosti bohužel(nevím jestli radši bohudík) nemám. Nikdy jsem nic nebrala.Tak nevím jestli za všechno může,ale myslím si,že určitý podíl na tom asi má .
Ale i když jsem jí nebrala tak otěhotnět nemůžu:'( .
Před 4,5lety mi úplnou náhodou zjistili,že mám jednorohou dělohu a jeden vaječník nefunkční a narostlí jinde než má být.Doktor mi vysvětlil,že jsem pro něj učebnicový příklad,o kterém jen četl v odborných literaturách a v životě se s ničím podobným nesetkal.Nutno dodat,že už je primářem 35 let.Taky mi řekl,že s největší pravděpodobností nikdy normálně neotěhotní.Přesto jsme to s přítelem zkoušeli,ale nic. Po čase přítele poslali na vyšetření a tam zjistili,že má z 85% všechny spermie mrtvé:'( ,to byl další šok. Tak nás odeslali do ivf centra na umělé,byli jsme tam 2krát na zavedení a opět nic…:( . Změnili jsme centrum,protože v tom předešlém se ke mě pan doktor choval dost nevybíravím způsobem. V tom novém centru mě při prvním pohovoru pan doktor důkladně vyšetřil a zjistil rozsáhlou endometriozu a taky řekl,že kouek té dělohy se musí odstranit.Prý to měli udělat hned,protože ta endometrioza tam už byla pěkně dlouho. Tak jsem podstoupila laparoskopii,kde mi to všechno dali do pořádku.Po novém roce se chystáme na další pokus ivf,ale moc tomu nevěřím.Zatím to zkoušíme normálně,i když vím,že zbytečně,ale pořád si říkám CO KDYBY NáHODOU….:) .
Docela jsem se rozepsala,co???????:D
Zatím se tu všechny mějte moc a moc krásně a přeji vám úspěšné snažení:) 🙂 🙂
Papa

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist