RE: Snažíme se otěhotnět :-)

7.3.2011 (22:28) #840520 p PeťulaRegistrovaný uživatel Bery jasně nějaká oslava musí být,ale to by byla přeci ta grilovačka.Mím známí,ona je Slovenka a on čech a brali se tajně a pak pozvali rodiče na Slovač a tam jim to řekli.Ikdyž mám sestřenku kadeřnici,táta byla hasič a stavěli si kulturák-sál kde se pořádají svatby tak jsme měli […]

#840520
p Peťula
Registrovaný uživatel

Bery jasně nějaká oslava musí být,ale to by byla přeci ta grilovačka.Mím známí,ona je Slovenka a on čech a brali se tajně a pak pozvali rodiče na Slovač a tam jim to řekli.
Ikdyž mám sestřenku kadeřnici,táta byla hasič a stavěli si kulturák-sál kde se pořádají svatby tak jsme měli zadarmo akorát se platila elektrika a huba hrála dlouho a za nějaký 4-5tisíc,maso byli skoro zadarmo a vařil nám švagrový táta a roznášeli známí tak to nestálo tolik,ale…..Holky přeji vám,aby vám to vydrželo na doživotí. Teď asi něco napíšu s čím se vám zošklivím,ale já že mám tu svatbu už jednu za sebou tak to vidím tak „tolik humbuku na nic“. Přítel říká,že papír na to nepotřebuje,abychom byli šťastný,třeba mě jednou o ruku požádá-MOŽNÁ?!
Největší strach mám hlavně z toho co přichystají naši známí,takže to taky jeden důvod proč nadělat veřejnou svatbu. Z toho mám dóóóóst velký strach až mi naskakuje husina při pomyšlení na nějaký přeřezávání řetězu,únos nevěsty,dávání botičky na auto,atd.Na tohle já nejsem.Nemám ráda(přímo to nesnáším),když se někdo baví na můj účet ikdyž je to legrace.Já jsem štír-nezapomínám a beru to jako křivdu.Je to blbé,ale já s tím nic nenadělám.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist