RE: Snažíme se otěhotnět :-)

20.1.2011 (18:16) #840109 b bonduelleRegistrovaný uživatel Vcelko zatím nevím nic jinýho. Srdíčko samozřejmě ještě nemáme a ani nevíme v kolikátém týdnu jsme. Moje doktorka mi to neřekla, protože bublinku neviděla a toho doktora v nemocnici jsem se zapomněla zeptat. Snad nám to řeknou v úterý. Teď nezbývá než doufat, že i úterní kontrola potvrdí, že […]

#840109
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Vcelko zatím nevím nic jinýho. Srdíčko samozřejmě ještě nemáme a ani nevíme v kolikátém týdnu jsme. Moje doktorka mi to neřekla, protože bublinku neviděla a toho doktora v nemocnici jsem se zapomněla zeptat. Snad nám to řeknou v úterý. Teď nezbývá než doufat, že i úterní kontrola potvrdí, že je bublinka v děloze a to na vaječníku není nic.
Vždyť ty jsi taky otěhotněla jak zázrakem. Pamatuju, že jsi psala, že je všechno v háji, že je manžel nemocnej a že se snaženíčko odkládá 😀 .
Jinak můj manžel mi nejdřív vůbec nechtěl věřit, že jsem těhu. Ale byl samozřejmě moc rád. Dneska ráno dokonce začal řešit, kde budeme rodit. Vůbec si nepřipouští, že by všechno nemuselo být v pořádku. V pondělí když jsem mu oznámila, že jsme asi těhotný, tak chtěl hned začít vyklízet pokojíček, který momentálně slouží jako skladiště. Tak jsem ho musela usměrnit, že na to je ještě fakt hodně času.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist