RE: Těhule duben 2011

20.10.2010 (11:09) #859122 AnonymHost Rybízku, tak jste včera malinko slavili? Jsem si hned ráno vzpomněla – že máte vybrané jméno Michaelka. Šárko, já jsem se našim narodila také po úmrtí bratra (ale ten zemřel na komplikace při laryngytidě), taky je to u nás tabu. Takže jsem to ani nikde nehlásila, ani té genetičce, u které […]

#859122
Anonym
Host

Rybízku, tak jste včera malinko slavili? Jsem si hned ráno vzpomněla – že máte vybrané jméno Michaelka.
Šárko, já jsem se našim narodila také po úmrtí bratra (ale ten zemřel na komplikace při laryngytidě), taky je to u nás tabu. Takže jsem to ani nikde nehlásila, ani té genetičce, u které jsme byli na konzultaci s manželem. Ono ani není proč, když to není vrozená vada. To jen, že máme malinko podobný osud.
Takže budu držet palečky až půjdeš na UTZ kvůli těm střevním kličkám aby to dopadlo dobře.
U nás se upravuje podkroví, také toho moc nenapracuji, včera přišli pomáhat tchán s tchyní, je mi to docela blbé, ale co. Já tedy nemusím ležet, ale teď se ještě dělá docela fyzicky těžká práce, tak té se vyhýbám. Kvůli té placentě. Až se bude uklízet, tak mne to nemine.

Příští středu mám 2. poradnu, tak se už těším. Možná UTZ nebude, ale aspoň se budu těšit na ten velký ve 20.týdnu, ono to tak strašně letí! V pátek mi začíná 18. týden.

Tak se holky moc opatrujte, u nás se rozpršelo a má i sněžit po prudkém ochlazení tak čekám na balíček se zimníma botkama, které jsem obj. na MMB pro Danču. Doufám, že to přijde nejpozději zítra, aby už měla nožky v teplíčku. V pátek jde Danča se školkou do divadla, už se zase moc těší. Já pojedu za kamarádkou, která čeká mimčo za necelý měsíc. Už ji asi uvidím před porodem naposledy, je z Prahy a jezdí sem k rodičům na návštěvy.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist