RE: Těhule duben 2011

22.6.2011 (10:40) #862018 AnonymHost Včera jsme byly se Simčou v poradně – tak na 12 týdnech malá váží 5580g a měří 61cm.Za 4 týdny tedy přibrala kilčo (bez 20g), to je 250g na týden, zatím naše největší přírůstky. Ne nadarmo se říká, že třetí měsíc je růstový. Taky jsem Dr. řekla, že je malá taková […]

#862018
Anonym
Host

Včera jsme byly se Simčou v poradně – tak na 12 týdnech malá váží 5580g a měří 61cm.
Za 4 týdny tedy přibrala kilčo (bez 20g), to je 250g na týden, zatím naše největší přírůstky. Ne nadarmo se říká, že třetí měsíc je růstový. Taky jsem Dr. řekla, že je malá taková víc nespokojená a i v noci je o 1 kojení víc než bylo předtím.

No očkování zatím malá nedostala, odložily jsme to s Dr. z důvodu, že Danča je ve školce, kde se od zač. června rozjely ve velkém neštovice. Tak čekáme, zda se neosype, když by to chytla, tak čekáme další 3 týdny jestli to nechytne Simča a pak ještě čekat měsíc od uzdravení. Takže očkování jsem chtěla tak jako tak posunout takže toto nám to vlastně vyřešilo a nemusela jsem ničím argumentovat, proč to chci nechat píchnout Simče až co nejdýl. Mezitím máDr. dovolenou 14 dní v červenci na konci a pak ještě 14dní v srpnu taky na konci.
No a pak teprve po tom očkování budu domlouvat píchání či nastřelení oušek na náušničky.
Stále se rozhoduji, ještě to chci taky probrat s naší dětskou, včera jsem na to zapomněla, řešila jsem ještě zda nám doporučuje pro Danču desensibilizační léčbu na alergii (kapičky pod jazyk léčba bude trvat 3-5 let a kape se to myslím 3* týdně). tak mi to doporučila, že jsou s tím dobré zkušenosti tak do toho půjdeme. Protože má Danča docela silnou alergii na pyly jarních stromů a spolyká tolik léků, že mi z toho je až zle. A Danče už ty léky taky lezly krkem.
No tak doufám, že jí ta kůra pomůže, když to bude takhle dlouhodobé.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist