RE: Těhule duben 2011

13.5.2011 (17:40) #861875 v veverikRegistrovaný uživatel Ahoj holky,¨ tak za sebou máme 6 – tydenní prohlídku. Beatka má 54 cm a 4040g, tvářičky už se ji zlepšily, už to má jenom na líčkách a jenom trošinku červené. Spíš jako takovou krupičku. Tak jsme dostali jarišovou vodu a máme ještě dávat 3x denně teplé obklady.Hned jsem […]

#861875
v veverik
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,¨

tak za sebou máme 6 – tydenní prohlídku. Beatka má 54 cm a 4040g, tvářičky už se ji zlepšily, už to má jenom na líčkách a jenom trošinku červené. Spíš jako takovou krupičku. Tak jsme dostali jarišovou vodu a máme ještě dávat 3x denně teplé obklady.
Hned jsem to spojila s nákupem v DM, nechala jsem tam 1100 a ani pořádně nevím za co:@ Už jsem koupila první balení pampersek vel.2 (samozřejmě rovnou dvě, když je měli v akci a ja ještě slevu z knižečky:D )

Raduzko, my jsme asi ve 3 tydnech absolvovali cestu k rodičům, 385 km, jeli jsme to necelé 4 hodiny a Beatka celou cestu spinkala, vzbudila se asi v polovině cesty na kojení, ale po rozjetí zase hned usla. Stejně probíhala i zpáteční cesta, jen s tou změnou, že na kojení se vzbudila až doma:) Takže já mám s dlouhou cestou jen dobrou zkušenost:) Ale asi bych takovéhle dlouhé cesty neabsolvovala moc často, i dneska dr. říkala, že je nejlepší, když mimi spíš leží na rovném než je dlouho zkroucené.

My už jsme od uterka nebyli na pořádné procházce, venku je škaredě a dneska když už je jakž takž, tak jsem zas jak praštěná pytlem.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist