RE: Těhule duben 2011

13.12.2010 (9:24) #859600 AnonymHost Šárko, přidávám se k holkám, drž se – určitě to vše ustojíš a bude zase dobře!!! Já tomu věřím, Ty jsi silná holka, která nám tu dodává optimismus a dobrou náladu tak doufám, že teď Ti můžeme též poslat aspoň takto virtuálně sílu, aby jsi zase byla co nejvíce v pohodě. […]

#859600
Anonym
Host

Šárko, přidávám se k holkám, drž se – určitě to vše ustojíš a bude zase dobře!!! Já tomu věřím, Ty jsi silná holka, která nám tu dodává optimismus a dobrou náladu tak doufám, že teď Ti můžeme též poslat aspoň takto virtuálně sílu, aby jsi zase byla co nejvíce v pohodě.

Rybízku, myslím na Tebe, ať to dobře dopadne u Dr. kvůli křečovým žílám. Je mi líto, že se Ti to při těhotenství zhoršilo – ono to prý tak bývá. Tak ať Ti u Dr. pomůžou a stav se stabilizuje.

Danulka jela s taťkou na kontrolu k dětské, nemohli vyjet ze zahrady, zase něco napadlo a my máme dost pitomý výjezd – takovou zatáčku a mírně do kopce, no je to vždy horor dostat se na silnici:S .

Rybízku myslím, že odchod na mateřskou následně po 1. dítku je tak jak píšeš, Dr. Ti vypíše zase před nástupem papír pro účetní do práce – vychází to 6 týdnů pokud se dobře pamatuji.

Ráno budu vstávat před 6.hodinou to bude masakr jít v tý zimě do nemocnice na test na cukrovku. Už aby bylo zítra kolem 9. hodiny to už budu mít vše za sebou.
Ve středu poradna, to se taky těším, doufám, že bude mít Dr. jen samé dobré zprávy co se týče prospívání mimíska.

Jinak od té kamarádky malý – oni je docela brzy propustili z porodnice – na to že se narodily císařským řezem..6. den. No a pak začal zlobit s mlíčkem, nechtěl baštit, pak měl potíže s dýcháním a dovezli ho do nemocnice na 6.nedělní odd. a tam přestal dýchat, tak ho oživovali a pak ho převezli do Ústí n.N. na spec. neonatolog. odd a tam je celou dobu na přístrojích, zkoušeli, aby sám dýchal a on nechce, prostě mu to asi nejde. Dle mého názoru, když je poškozený mozek tak to s dýcháním souvisí a prostě ani mu to nemůže jít samostatně:'( .
Musel mít problém už po narození, jen na to nikdo nepřišel…někde jsem četla, že i když má mimi třeba kolem 2,5kg při narození ale je dřív narozený než ve 38. týdnu tak si vývoj plic nechává až na konec a když se narodí, tak to tělíčko má problém udýchat – jeho plíce tu váhu. Že kolikrát menší děti to zvládnou lépe…je to hodně složité. No Dr. prostě řekli, že má poškozenou tu část mozku, která už se neobnovuje – takže opravdu prognóza víc než nejistá. Ach jo, musí to být hrozně bolestné.

Tak se opatrujte děvčata, přeji úspěšný nový týden.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist